3 pomysły na prezent wielkanocny dla bliskich

20 marca 2023, Kategoria: Blog

prezent na wielkanoc

Wielkanoc to świetna okazja do wręczenia bliskim wyjątkowych prezentów. W tym roku zaskocz ich swoją pomysłowością i postaw na naprawdę oryginalny podarunek! Ciekawą propozycją będzie przejażdżka sportowym samochodem lub nauka jazdy po torze wyścigowym u boku doświadczonego instruktora. Sprawdź nasze motoryzacyjne propozycje na Wielkanoc!

Pomysł na prezent dla młodej osoby – przejażdżka samochodem sportowym

Szukasz prezentu wielkanocnego dla młodej osoby? Znakomitym pomysłem może być wykupienie przejażdżki sportowym autem! To świetna propozycja dla każdego młodego fana motoryzacji. Nastolatek może przejechać się na miejscu pasażera. W przypadku młodzieży poniżej 18 roku życia należy spełnić wymagania dotyczące wzrostu – minimum 150 cm. Niezbędna jest również zgoda opiekuna prawnego. Ekstremalne emocje na pewno na długo zostaną zapamiętane przez obdarowanego!

Szkolenie z jazdy sportowej – idealny prezent wielkanocny

Innym pomysłem na wielkanocny prezent może być szkolenie z jazdy sportowej. W Super-Cars od lat realizujemy tę usługę. Zachęcamy do wykupienia pakietu VIP Extreme, który obejmuje szkolenie z profesjonalnym instruktorem, wynajem toru, materiały szkoleniowe, możliwość odbycia przejazdu sportowym autem, a także omówienie błędów z instruktorem. W ramach tej usługi można także liczyć na otrzymanie pamiątkowego certyfikatu oraz filmu z przejazdu.

Tak jak podczas innych eventów, również podczas szkolenia emocje mogą towarzyszyć całej rodzinie, która będzie kibicować kierowcy. Usługa jest realizowana w różnych regionach na terenie całego kraju. Warto już teraz zarezerwować odpowiedni termin. Jazdy są organizowane w sezonie wiosenno-letnim – przejażdżkę można zatem odbyć w dowolnym terminie po Wielkanocy. Pakiet VIP Extreme to doskonała propozycja zarówno dla początkujących kierowców, jak i dla osób, które chcą doszkolić się z jazdy w ekstremalnych prędkościach.

Pojedynki samochodów – pomysł na ciekawy prezent wielkanocny

Z okazji Wielkanocy możesz także kupić dla bliskiej osoby karnet na przetestowanie kilku samochodów sportowych. Wystarczy zdecydować się na pojedynek samochodów! To wymarzony prezent dla każdego miłośnika sportowych aut. Najlepiej wybierz możliwość przetestowania kultowych pojazdów, takich jak chociażby Lamborghini Gallardo i Audi R8. Oba samochody osiągają zawrotne prędkości i przyspieszają do 100 km w kilka sekund. Pojedynek aut może także dotyczyć aż trzech różnych modeli. W ramach tej usługi uczestnik będzie mógł przetestować trzy modele samochodów sportowych, przekonując się, który z nich jest najbardziej komfortowy w prowadzeniu.

Postaw na prezenty wielkanocne z Super-Cars – skorzystaj z naszej bogatej oferty! Wykup dla swoich bliskich przejażdżkę samochodem po torze wyścigowym, wybierając odpowiednią lokalizację. Pamiętaj, że już od wiosny realizujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Nie czekaj, aż ubiegną Cię inni – zarezerwuj przejażdżkę i w wybranym terminie i zapewnij swoim bliskim niezapomniane emocje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *