Cyber week, black friday, cyber monday – co warto wiedzieć na ten temat?

14 listopada 2022, Kategoria: Blog

black friday

Uwielbiasz promocje i starasz się nie przegapić żadnej obniżki? Jeśli tak, z pewnością pojęcia cyber week czy black friday nie są Ci obce! Warto nieco bliżej poznać ich znaczenie i zastanowić się, z jakimi korzyściami mogą się wiązać. Sprawdź, czy wiesz wszystko o promocyjnych zakupach!

Najważniejsze informacje o Black Friday

Black Friday to bardzo ważny dzień dla każdego amatora zakupów w promocyjnych cenach. Wywodzi się on ze Stanów Zjednoczonych, tak jak Black Monday. W USA Black Friday jest pierwszym piątkiem po Święcie Dziękczynienia. Stanowi zarazem początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Wiele osób przez cały rok czeka właśnie na ten dzień. Wcześniej robi sobie listę interesujących ich produktów albo usług, które podczas tego jednego dnia w roku mają niezwykle atrakcyjne ceny. Sporo firm decyduje się na tak duże promocje tylko podczas Black Friday. Co ciekawe sprzedaż obejmuje sklepy internetowe, ale także punkty stacjonarne, które w tym wyjątkowym dniu są czynne w dodatkowych godzinach – nierzadko nawet przez całą dobę. W Polsce czarny piątek jest obchodzony od 2011 roku i podobnie jak w Stanach Zjednoczonych wiąże się z początkiem sezonu przedświątecznych promocji. W 2022 roku Black Friday przypada na dzień 25 listopada. Zatem warto już teraz zastanowić się, na co warto polować. Również w naszej ofercie czekają Ciebie wyjątkowe promocje – z kodem: BF1 do 28.11.2022 można zakupić wszystkie jazdy aż 25% taniej !

Cyber Monday – kiedy przypada?

W ostatnich latach nie tylko Cyber Friday cieszy się ogromną popularnością, ale też Cyber Monday, czyli cyberponiedziałek. Wywodzi się on ze Stanów Zjednoczonych, a samo pojęcie po raz pierwszy zostało użyte w 2005 roku. Cyber Monday szybko zdobył popularność przede wszystkim na rynku e-commerce. Przypada on w pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, które z kolei obchodzi się w czwarty czwartek listopada. Cyberponiedziałek jest promowany zarówno przez mniejsze sklepy internetowe, jak i duże firmy, które próbują przyciągnąć klientów atrakcyjnymi promocjami. Wyprzedaże dotyczą przede wszystkim sklepów odzieżowych i obuwniczych, ale nie tylko. Z roku na rok oferta jest coraz bardziej zróżnicowana. W tym roku cyberponiedziałek przypada 28 listopada.

Black Week – co musisz o nim wiedzieć?

Kluczowym pojęciem związanym z sezonowymi wyprzedażami jest również Black Week, czyli Czarny Tydzień. Jego początek często przypada w Czarny Piątek, ale nie jest to regułą. Obecnie wiele sklepów internetowych przygotowuje tydzień wyprzedaży również w późniejszych terminach, starając się przyciągnąć do swojej oferty jak najwięcej klientów. Zdarza się, że Black Week trwa tylko przez weekend – od piątku do niedzieli. Jeśli zatem chcesz skorzystać z promocji, powinieneś na bieżąco śledzić oferty swoich ulubionych sklepów.

Promocje w Super-cars – nie możesz ich przegapić!

Także my wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom łowców okazji! W Super-cars planujemy dla naszych klientów wiele atrakcyjnych promocji. Marzy Ci się jazda po torze sportowym samochodem w promocyjnej cenie? Zatem skorzystaj z promocyjnego kodu BF1 do 28.11.2022. Daj się ponieść emocjom na torze i wykup w niższej cenie voucher na jazdę Lamborghini, Ferrari czy Subaru – możesz go zrealizować w ciągu dwóch lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *