Dzień Ojca – postaw na wyjątkowy i niezapomniany prezent

5 czerwca 2023, Kategoria: Blog

dzień ojca

Już niedługo Dzień Ojca, dlatego warto już teraz zastanowić się nad odpowiednim prezentem. Zamiast słodkości, skarpetek czy kosmetyków, lepiej postawić na coś oryginalnego, co pozostanie w pamięci przez długi czas! Świetnym pomysłem będą zatem propozycje motoryzacyjne. Na co szczególnie warto postawić? Sprawdźmy to razem!

Jazda sportowym autem wraz ze szkoleniem – idealny prezent dla Taty

Praktycznie wszyscy mężczyźni uwielbiają szybką jazdę samochodem, jednak nie ulega wątpliwości, że na co dzień nie mogą sobie pozwolić na osiąganie znacznych prędkości. Tymczasem na torze wyścigowym każdy ma szansę odbyć ultraszybką przejażdżkę swoim wymarzonym autem. Najlepiej zrobić to pod czujnym okiem instruktora, który objaśni tajniki poruszania się sportowymi samochodami klasy premium. Pakiet VIP Extreme to bez wątpienia świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca! W ramach wykupionego pakietu można odbyć przejażdżkę za kierownicą superszybkiego samochodu, a następnie porozmawiać z instruktorem na temat popełnionych błędów. Dodatkowo otrzymuje się pamiątkowy certyfikat oraz film z przejazdu, który pozwoli wracać wspomnieniami do niezapomnianych chwil.

Pojedynek samochodów – pomysł na wspólne celebrowanie Dnia Ojca

Z okazji Dnia Ojca możesz również zaprosić swojego tatę na Pojedynek Samochodów! To doskonała okazja, aby porównać ze sobą dwa lub trzy sportowe auta klasy premium. Zastanów się, które modele warto przetestować w Super-Cars udostępniamy sportowe samochody w różnych konfiguracjach. Możesz zdecydować się na przykład na wykupienie pojedynku Ferrari F430 vs Audi R8, Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R lub Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R vs Ferrari F430. Pojedynek samochodów to jeden z ciekawszych pomysłów na wspólną celebrację Dnia Ojca. Pamiętaj, że możesz towarzyszyć swojemu tacie podczas motoryzacyjnych emocji – wstęp na tego typu eventy jest darmowy dla osób towarzyszących.

Motoryzacyjne atrakcje na Dzień Ojca bez prawa jazdy

Wśród motoryzacyjnych atrakcji znajdziesz również propozycje dedykowane osobom bez prawa jazdy. Jeśli Twój tata nie ma uprawnień do kierowania samochodem, możesz zaproponować mu przejażdżkę po torze wyścigowym na miejscu kierowcy. Do wyboru czekają samochody najpopularniejszych marek, takich jak Dodge, Lamborghini czy Nissan. Wiele z nich osiąga prędkości rzędu 340 km/h, czego dowodem jest chociażby Ferrari Italia. Przejażdżka na miejscu pasażera może być nie mniej emocjonująca od prowadzenia auta, a Twój tata na pewno będzie pozytywnie zaskoczony tak nietypowym prezentem.

Wybierz prezent na Dzień Ojca z Super-Cars!

Zaskocz swojego tatę wyjątkowym prezentem z okazji Dnia Ojca i zaproponuj mu emocjonującą przejażdżkę po torze wyścigowym! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – w Super-Cars dysponujemy flotą najszybszych samochodów sportowych, wśród których znajdziesz wiele kultowych modeli. Lamborghini Huracan, a może McLaren 570GT? Zastanów się, którym autem chciałby przejechać się Twój tata! Jeśli nie potrafisz podjąć decyzji, możesz podarować mu voucher, dzięki czemu sam będzie mógł wybrać konkretny samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *