NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Chcąc jak najbardziej ułatwić Ci podjęcie decyzji o zakupie vouchera przedstawiamy poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Liczymy na to, że wśród nich odnajdziesz informacje, których poszukujesz. Jeśli nie, to zadzwoń do nas – z chęcią odpowiemy na Twoje pytanie!

1. Jaki jest termin ważności vouchera?

Każdy Voucher jest ważny przez 730 dni (2 lata) od daty złożenia zamówienia.

2. Na czym polega pojedynek? Ile osób realizuje Voucher i jak policzyć łączną liczbę okrążeń?

Pojedynek obejmuje przejazd co najmniej dwoma samochodami w ramach jednego Vouchera. Voucher jest przeznaczony dla jednej osoby.

Wybierając podczas zamówienia np. 2 okrążenia, uczestnik zrealizuje po dwa okrążenia każdym autem wymienionym na Voucherze. Jeśli więc pojedynek obejmuje jazdę trzema samochodami, uczestnik zrealizuje łącznie 6 okrążeń.

3. Czy voucher można wykorzystać tylko na konkretnym torze?

W chwili obecnej sprzedawane przez nas vouchery przypisywane są do konkretnych torów. Istnieje jednak możliwość, aby zmienić tor, na którym dany voucher ma być wykorzystany. Można to zrobić w czasie składania rezerwacji na realizację vouchera.

4. Dlaczego voucher na tor w Poznaniu jest droższy od pozostałych?

Tor Poznań jest najdłuższym torem w naszej ofercie, dlatego cena vouchera na przejazd na tym torze jest wyższa od pozostałych.

5. Po jakim czasie wysyłamy voucher?

Voucher w formie elektronicznej wysyłany jest do Klienta zaraz po zakupie. Nie ważne czy płacisz przelewem tradycyjnym, czy płatnością online.

6. Jakie obsługujemy formy płatności?

Za kupowane na naszej strony vouchery możesz zapłacić na dwa sposoby:

  • przelewem tradycyjnym (dane do przelewu otrzymasz e-mailem po złożeniu zamówienia)
  •  korzystając z systemu szybkich płatności Przelewy24
7. Czy uczestnik musi posiadać prawo jazdy?

Każdy uczestnik realizujący jazdę na fotelu kierowcy musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Osoba niepełnoletnia, mająca min. 150 cm wzrostu, może zrealizować jazdę na fotelu pasażera za zgodą opiekuna podpisywaną na torze.

8. Kiedy muszę zarezerwować termin realizacji vouchera? Czy mogę odwołać rezerwację?

Uczestnik powinien zgłosić chęć realizacji jazdy co najmniej 14 dni przed wybraną datą lub przed upływem ważności Vouchera. Odwołanie rezerwacji jest możliwe najpóźniej na 7 dni przed potwierdzonym terminem realizacji.