Doskonała zabawa dla firm: jak zorganizować team building na torze wyścigowym?

10 lipca 2023, Kategoria: Blog

team building na torze wyścigowym

Impreza integracyjna może być niezapomnianym eventem dla wszystkich uczestników – świetnym pomysłem będzie zorganizowanie team building na torze wyścigowym! To doskonała okazja, aby zbudować dobre relacje w Twoim zespole. Zapewnij swoim pracownikom możliwość sprawdzenia się za kierownicą superszybkich samochodów wyścigowych! Poznaj więcej szczegółów i dowiedz się, jak zorganizować motoryzacyjny event z Super-Cars!

Organizacja imprezy integracyjnej – postaw na kompleksowe usługi

Jeśli zależy Ci na szybkim zorganizowaniu motoryzacyjnego eventu dla Twoich pracowników, najlepiej skorzystaj z usług profesjonalistów. Super-Cars od lat specjalizuje się w moto-imprezach. Możesz zlecić nam kompleksowe zorganizowanie eventu na torze wyścigowym z wieloma dodatkowymi atrakcjami. Usługa obejmuje ustawienie mini miasteczka motoryzacyjnego, które świetnie sprawdza się podczas imprez integracyjnych. Gwarantujemy pełną infrastrukturę w postaci namiotów i biura. Na wybrany tor dostarczamy wskazane przez klienta modele superszybkich samochodów. Każdy uczestnik ma szansę odbyć przejażdżkę sportowym autem, natomiast osoby bez prawa jazdy będą mogły usiąść po stronie pasażera.

Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Wszyscy uczestnicy otrzymają od nas certyfikaty ze szkolenia na torze wyścigowym oraz film z przejazdów. Dbamy o dobre nagłośnienie całej imprezy oraz dostarczamy upominki w postaci pucharów czy medali. Przygotowujemy również smaczny catering. W cenę usługi wliczone są wygodne leżaki firmowe oraz namioty.

Co wpływa na koszt motoryzacyjnego eventu integracyjnego?

Cena imprezy integracyjnej na torze wyścigowym zależy od wielu czynników. Przede wszystkim wpływa na nią liczba samochodów, które zostaną oddane do dyspozycji uczestników. Cena jest zależna także od wyboru konkretnego toru oraz obsługi instruktorskiej poszczególnych aut. Do opłat należy doliczyć koszty dojazdu floty i ekipy organizującej cały event. Opcjonalnie można wykupić dodatkowe atrakcje i ubezpieczenie, co wpływa na wyższą cenę. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów.

Zorganizuj team building na torze wyścigowym z Super-Cars!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty eventów motoryzacyjnych dla firm! Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w wielu polskich miastach – sprawdź aktualną listę torów wyścigowych i wybierz odpowiednią lokalizację. Możesz skorzystać również z naszych innych usług – proponujemy między innymi pojedynki aut, podczas których uczestnicy będą mogli porównać ze sobą osiągi kilku modeli samochodów. Chętnie dopasujemy przebieg imprezy do Twoich oczekiwań. Przekonaj się, jak wspólna przygoda na torze wyścigowym może pomóc w budowaniu dobrych relacji w Twoim zespole. Zorganizowane przez nas atrakcje na długo pozostaną w pamięci uczestników, a samo wydarzenie wpłynie również na prestiż Twojej firmy. Zapomnij o nudnych imprezach integracyjnych i postaw na niezapomniane emocje z Super-Cars!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *