Jaki prezent dla niego na Święta Bożego Narodzenia?

21 listopada 2022, Kategoria: Blog

prezent dla niego

Szukasz inspiracji na prezent świąteczny dla mężczyzny? Postaw na niespodziankę, którą będzie wspominać przez kolejne lata! Świetnym wyborem może być voucher na przejażdżkę po torze wyścigowym lub szkolenie z jazdy pod okiem instruktora. Przygotuj prezent dla niego, który spodoba się nie tylko miłośnikom Formuły 1!

Prezent dla niego w motoryzacyjnym klimacie

Wielu panów ma swoje ulubione marki samochodów, które podziwia ze względu na wyjątkowe osiągi, efektowny design lub inne kwestie. Sympatia do konkretnej marki może być świetną inspiracją na bożonarodzeniowy prezent. Ciekawym pomysłem będą designerskie drobiazgi z logo danego producenta jak na przykład brelok do kluczyków samochodowych, elegancki długopis czy koszulka. Tego typu gadżety mogą być jedynie dodatkiem do większego prezentu w postaci przejażdżki na torze wyścigowym. W naszej ofercie znajdziesz samochody sportowe wielu luksusowych marek. Jeśli szukasz prezentu dla fana np. Lamborghini, Ferrari, Mitsubishi, Nissana, BMW, Forda czy Subaru, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Możesz wykupić pakiet VIP Extreme, który poza samym przejazdem obejmuje także materiały szkoleniowe, pamiątkowy certyfikat oraz film z przejazdu.

Voucher na przejazd sportowym samochodem

Idealny prezent świąteczny dla niego powinien jak najlepiej wpisywać się w jego zainteresowania. Nie wiesz, który samochód jest jego ulubionym modelem? W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie voucher na jazdę po torze wyścigowym! Możesz podarować go swojemu bliskiemu, który sam zdecyduje, jakim modelem auta chce się przejechać. W ofercie znajdziesz nie tylko przejażdżkę po torze wyścigowym, ale także pojedynki aut, czyli pakiet obejmujący jazdę kilkoma samochodami, a także szkolenie pod okiem instruktora. Zachęcamy do wykupienia vouchera w efektownym pudełku prezentowy. Istnieje możliwość dostarczenia kurierem Vouchera, który zostanie zapakowany w ozdobną kopertę prezentową. W naszej ofercie wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom niezdecydowanych klientów. Jeśli nie jesteś pewien, która motoryzacyjna atrakcja będzie najlepszym wyborem, możesz skusić się na wykupienie karty podarunkowej w wybranej kwocie -znajdziesz ją tutaj!

Pomysł na prezent dla niego – przejażdżka po torze jako pasażer

Co możesz kupić na prezent dla bliskiego, który nie ma prawa jazdy? Znakomitym pomysłem będzie wykupienie przejażdżki po torze wyścigowym w roli pasażera. W ten sposób możesz skutecznie zmotywować go do zdobycia prawa jazdy, aby później zdecydował się na samodzielny przejazd na torze. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Już od wielu lat organizujemy jazdy po torze wyścigowym dla pasażerów pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów. Przejazd z instruktorem jest także możliwy dla osób, które chcą samodzielnie prowadzić samochód – sprawdź naszą ofertę!

Postaw na nasze bestsellery

Mamy nadzieję, że już teraz masz wystarczająco inspiracji dla prezent dla bliskiej Ci osoby – brata, taty, męża, przyjaciela. Zachęcamy przede wszystkim z korzystania z naszych bestsellerowych pakietów prezentowych – to właśnie w nich zawartych jest wiele opcji przejazdu do wyboru. Osoba, której dajesz to na prezent sama może wybrać preferowany przez nią samochód – pakiety znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *