Najlepsze pomysły na prezenty motoryzacyjne

23 października 2023, Kategoria: Blog

prezenty motoryzacyjne

Szukasz prezentu dla miłośnika motoryzacji? Dobrym pomysłem może być voucher na jazdę samochodem sportowym lub jazda po torze pod okiem instruktora. Zastanów się również nad biletem na targi motoryzacyjne. Poznaj nieco bliżej najlepsze pomysły na prezenty motoryzacyjne dla każdego!

Najlepsze prezenty motoryzacyjne

Bilet na wybrany event motoryzacyjny

Jeśli szukasz prezentu dla osoby interesującej się samochodami, świetnym pomysłem może być bilet na wybrany event o tej tematyce. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na największe targi motoryzacyjne – Poznań Motor Show lub Warsaw Motor Show Takie eventy co roku przyciągają tysiące miłośników samochodów sportowych, motocykli czy aut klasycznych. Podczas imprezy uczestnicy mogą skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, takich jak przejażdżka po torze lub pokaz driftu. Możesz też kupić bilet na tematyczne wydarzenie na przykład poświęcone samochodom zabytkowym. Jeżeli obdarowana osoba jest fanem właśnie takich aut, na pewno ucieszy się ze zorganizowanego wyjazdu na Retro Motor Show w Poznaniu.

Voucher na przejazd sportowym autem

Jednym z lepszych, a zarazem sprawdzonych pomysłów na prezent motoryzacyjny jest voucher na jazdę samochodem sportowym. Osoba obdarowana kartą podarunkową może sama wybrać, jakim modelem auta chce się przejechać w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy do skorzystania z oferty Super-Cars – nasze vouchery obejmują najpopularniejsze samochody sportowe. Dysponujemy flotą ekskluzywnych aut, takich jak Ferrari Italia, Dodge Challenger, Subaru Impreza STI, Lamborghini Huracan czy BMW E92 M3. Voucher można zrealizować na torach wyścigowych zlokalizowanych w całej Polsce. Dodatkowo warto wiedzieć, że istnieje możliwość zakupu vouchera uprawniającego od jednej do kilku przejażdżek po torze wyścigowym.

Czytaj także: Pomysły na nietypowy wieczór kawalerski

Przejażdżka superszybkim samochodem pod okiem instruktora

Ciekawym pomysłem na prezent motoryzacyjny jest także wykupienie przejażdżki sportowym autem pod okiem instruktora. Taką usługę proponuje Super-Cars. W ramach pakietu VIP Extreme obdarowana osoba może poznać tajniki jazdy po torze wyścigowym, sprawdzając swoje umiejętności kierowania autem w ekstremalnych warunkach. Poza samym przejazdem usługa obejmuje wynajem toru, obsługę techniczną, szkolenie z profesjonalnym instruktorem i materiały szkoleniowe. Po skończonej jeździe kierowca może omówić swoje błędy z doświadczonym szkoleniowcem. W ramach pakietu Vip Extreme obdarowana osoba otrzymuje również pamiątkowy certyfikat oraz film z przejazdu. Warto podkreślić, że jej zmagania mogą być obserwowane przez bliskich – wstęp na tego typu eventy jest darmowy.

Czytaj także: Jazda po torze na prezent – dla kogo się sprawdzi?

Zaskocz bliską osobę wyjątkowym prezentem motoryzacyjnym! Zadbaj o to, aby był on dostosowany do indywidualnych preferencji. Jeśli chcesz wykupić przejażdżkę sportowym atutem, ale nie wiesz, jaki model samochodu będzie odpowiedni, postaw na voucher! A może szukasz dodatkowych inspiracji na prezent motoryzacyjny? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy wybrać właściwy pakiet usług, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *