O NAS

Poczuj moc setek koni mechanicznych na własnej skórze. Sprawdź, jak ryk mocnego silnika przeszywa cię na wskroś i spełnij motoryzacyjne marzenia z Super-Cars.pl! Zawitaj do naszej stajni luksusowych i wyścigowych samochodów – wybierz ten, który chcesz poznać bliżej!

 

Organizujemy przejażdżki sportowymi samochodami w całej Polsce. Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Łajskach. W naszej ofercie znajdziesz blisko 50 fenomenalnych i piekielnie szybkich aut, które możesz poprowadzić na jednym z kilkunastu polskich torów wyścigowych. Jazdy odbywają się od maja do października w ustalonych wcześniej terminach.

 

Chcesz rozpędzić się do setki w mniej niż 4,2 sekundy wściekłym Lamborghini Gallardo? A może poczuć przeciążenia niczym w bolidzie Formuły 1? Jeśli marzysz o przejażdżce sportowym samochodem, do którego wzdychasz już od dziecka, wybierz voucher na jazdę po torze wyścigowym z naszej oferty. Zbliżają się urodziny, rocznica ślubu lub inna okazja? Zdecyduj się na pomysłowy prezent dla chłopaka lub dziewczyny i zrealizuj motoryzacyjne marzenia!

 

Przygotowaliśmy Ci kilka opcji. Po pierwsze, możesz zdecydować się na voucher, w którym od razu wybierasz konkretny samochód i tor wyścigowy. Drugą opcją jest karta podarunkowa doładowana na wybraną przez ciebie kwotę, dzięki której to obdarowywany sam wybierze auto, tor i termin. Oczywiście, wszystkie przejażdżki jako kierowca są realizowane pod opieką profesjonalnego opiekuna.

 

W Super-Cars.pl proponujemy również organizację imprez dla grup zorganizowanych. Możemy od podstaw zaplanować imprezę firmową, na której oprócz jazdy po torze, zapewnimy ogrom innych atrakcji – symulatory wyścigowe, konsole do gier, alkogogle, pojazdy zdalnie sterowane, czy troleje. Taki event zapewni mnóstwo zabawy dla każdego!

 

Jesteśmy po to, by urzeczywistniać wasze motoryzacyjne marzenia!