Jazda po torze Bestsellery Pełna oferta

Aston Martin Vanquish

Aston Martin Vanquish

Zamów przejazd:

Aston Martin Vanquish

od 349.00 

SKU: brak Kategorie: , ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Samochody Aston Martin zaliczamy do klasy premium. Jazda Aston Martin Vanquish po polskich ulicach to raczej nietypowe zjawisko. Nie oznacza to jednak, że w związku z tym nie masz możliwości zobaczyć na żywo takiego samochodu, wsiąść do niego czy się przejechać! W ofercie Super-Cars.pl oferujemy przejażdżki autem Aston Martin Vanquish po torze wyścigowym. Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację spośród obiektów z naszej oferty i umów jazdę, by doświadczyć niezapomnianych emocji!

 

Aston Martin Vanquish – jazda supersamochodem

Aston Martin Vanquish to samochód sportowy klasy wyższej produkowany przez brytyjską markę Aston Martin w latach 2001 – 2007 oraz ponownie w latach 2012 – 2018. Dodatkowo marka wypuściła w 2013 edycję limitowaną Aston Martin Vanquish Volante Neiman Marcus Edition, dostępną wyłącznie w 10 egzemplarzach. W ofercie Super-Cars.pl dostępna jest jazda sportowym samochodem, w ramach której można zdecydować się na przejazd Vanquishem napędzanym wolnossącym silnikiem V-12 o pojemności 6,0 litra! Jeśli więc marzysz o przejażdżce Astonem Martinem lub wiesz, że byłby to trafiony prezent dla bliskiej osoby albo znajomego – dowiedz się o nim więcej i umów jazdę na torze wyścigowym!

 

Przejażdżka Aston Martin Vanquish

3,8 sekundy do setki? Tak, to możliwe! Takie właśnie osiągi oferuje jazda po torze wyścigowym samochodem sportowym – Aston Martin Vanquish. Wciskając gaz do dechy, wbije Cię w fotel i już po chwili będziesz pędzić torem z zawrotną prędkością. Maksymalna prędkość tego auta to 320 km/h, więc jeśli wybierzesz obiekt z długą prostą, będziesz mieć okazję do tego, by poczuć tak zawrotną szybkość, niemożliwą do osiągnięcia na drodze. Jazda Aston Martin Vanquish na torze wyścigowym to zatem jedyna okazja ku temu, by zasiąść za kółkiem tego auta i faktycznie – podczas przejażdżki po torze, przekonać się o jego możliwościach. Auto ma moc 603 KM, więc jest niezwykle dynamiczne. Oznacza to, że wciskając gaz do dechy, na pewno poczujesz niemałe emocje, a poziom adrenaliny w trakcie jazdy Astonem Martinem poszybuje ku górze!

 

Aston Martin – gwarancja bezpieczeństwa i solidnej dawki emocji

Przejażdżka Aston Martin Vanquish na pewno będzie pełna wrażeń, ale przy tym bezpieczna. Auto posiada ulepszoną skrzynię biegów oraz efektywne hamulce, które świetnie radzą sobie z zatrzymywaniem samochodu ważącego ponad półtorej tony. Na komfort prowadzenia podczas jazdy Astonem Martinem wpływa natomiast szybka reakcja układu kierowniczego, a smaczku dodają wrażenia wizualne. Jest to supersamochód klasy premium, wykończony w bardzo luksusowy sposób – wszechobecne skóry, ręcznie wykonane detale, sprzęt audio najwyższej jakości marki LINN czy silnik z obróbką przy użyciu technik F1.

 

Jazda Aston Martin Vanquish

Mocny silnik Astona przenosi moc na tylne koła poprzez ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów z przesuniętą łopatką, przez co jazda sportowym samochodem jest zaskakująco wyrafinowana i naprawdę wygodna. Przekonasz się o tym, umawiając przejażdżkę po torze wyścigowym z Super-Cars.pl!

 

Prezent dla fana motoryzacji – jazda Astonem Martinem

Jazda Aston Martin Vanquish to gratka dla każdego fana tej marki, ale i wszystkich fanów i fanek motoryzacji. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności na torze wyścigowym – skontaktuj się z nami i umów przejażdżkę Astonem Martinem. A jeśli wiesz, że voucher na jazdę Vanquishem to spełnienie marzeń znajomego, męża, teścia czy narzeczonej – nie czekaj z decyzją i spraw tej osobie autoprezent! Jazda Astonem Martinem to z pewnością bardziej trafiony prezent niż kolejny flakon perfum czy zestaw filiżanek. Podobnych wrażeń dostarczy przejazd Nissanem GTR lub przejazd Dodge Viperem.

 

Takich emocji i wrażeń nie da się zapomnieć! Zapraszamy!

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher na przejazd Astonem Martinem ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher na jazdę supersamochodem, należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd autem sportowym jako kierowca, musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia ale masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu motoryzacyjnego w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się, na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem - Aston Martin Vanquish. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie lub ten, który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu supersamochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu Astonem Martinem wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą sportowym autem odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, jakie należy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi, z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami Astonem Martinem, usiądź za kierownicą innego sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów sportowymi autami i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera na jazdę Astonem Martinem.

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca Aston Martin wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o niezakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu sportowym samochodem kierowca przed jazdą otrzymuje kask oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty