Jazda po torze Bestsellery Pełna oferta

Dodge Viper

Dodge Viper

Zamów przejazd:

Dodge Viper

od 199.00 

SKU: brak Kategorie: , ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Interesuje Cię jazda Dodge Viper? A może marzą o niej Twoi znajomi, którym chcesz zrobić prezent? Dodge Viper  jest legendarnym, kultowym autem sportowym, produkowanym przez amerykańską markę Dodge. To model z awangardowym projektem nadwozia autorstwa Toma Gale’a. W aucie charakterystycznymi elementami są aerodynamiczna sylwetka, wysoko osadzone reflektory o owalnym kształcie oraz podobnie uformowane tylne lampy. Nie możemy też zapomnieć o dużych i przykuwających uwagę wlotach powietrza, ulokowanych na krawędzi przednich błotników, wydłużonej masce i bardzo nisko osadzonej kabinie pasażerskiej. Wszystko to sprawia, że Dodge Viper stał się pojazdem niezwykle pożądanym przez fanów motoryzacji. Przejażdżka sportowym samochodem dostarcza mnóstwo dobrych emocji i pełną satysfakcję!

 

Jazda Dodge Viper – pełne spektrum emocji!

Chcesz przekonać się, jakie osiągi oferuje Dodge Viper? Zastanawiasz się jak prezentuje się jego wnętrze? Czy prowadzenie takiego kultowego samochodu dostarcza wrażeń, o których myślałeś przed przejażdżką? A może wiesz, że jazda Dodge Viper to największe marzenie Twojego partnera, taty, kumpla czy Twojej żony? W takim razie dowiedz się więcej o aucie, którym można odbyć jazdę na jednym z wielu torów wyścigowych w Polsce! Jazda sportowym autem po torze wyścigowym jest możliwa w aż 16 lokalizacjach kraju.

 

Niezapomniana przejażdżka DODGE VIPER 

Sylwetka Vipera pierwszej generacji podoba się nawet dziś – jest ponadczasowa, charakterna i niezwykle designerska. Trudno to auto pomylić z jakimkolwiek innym. Wnętrze wprawdzie nie jest porywające i szczególnie bogate, ale na pewno kultowe i przywołujące na myśl auta z dawnych lat. Przejazd Dodge Viper na pewno będzie niezwykle sentymentalny, ale i emocjonujący. Trzeba pamiętać, że to samochód będący jednym z najszybszych aut amerykańskich.Jazda Dodge Viper dedykowana jest tym, którzy liczą na znakomitą prędkość, zapierającą dech w piersiach.
 
Dodge Viper posiada ponadprzeciętne osiągi, dzięki potężnym jednostkom napędowym o pojemności nawet ponad 8 litrów! Silnik super samochodu Dodge’a bazował na jednostkach montowanych w ciężarówkach, o mocy sięgającej 450 KM. Silnik to dziesięć cylindrów w układzie V, a moc przekazywana jest przez sześciobiegową skrzynię manualną. Daje to szansę na maksymalne wykorzystanie możliwości auta, ale też wymaga sporych umiejętności za kierownicą. Przejażdżka Dodge Viper będzie na pewno niezapomniana – auto rozpędza się do 100 km/h w 3,8 s i może jechać ponad 325 km/h, o czym przekonasz się podczas jazdy na torze wyścigowym.

 

Jazda DODGE VIPER 

Jazda tak wyjątkowym samochodem, jakim jest Dodge Viper, to moc niezapomnianych i ekstremalnych wrażeń. To unikatowe auto, którego na próżno szukać na polskich drogach, ale można napawać się jego urokami np. w popularnym serialu Viper. Teraz Ty też możesz poczuć się jak główny bohater i poznać osiągi tego modelu Dodge! Pojazd budzi zachwyt mimo upływających lat i dalej na wiele do zaoferowania. Zasiądź za kierownicą, wciśnij gaz do dechy i przekonaj się, jak piekielne pokłady mocy kryje w sobie pojazd. Zamów voucher na jazdę sportowym samochodem na prezent i spełnij swoje marzenie albo podaruj auto prezent znajomemu lub bliskiej osobie. Jazda Dodge Viper na pewno zostanie zapamiętana na długo i wygra z niejednym upominkiem. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Jeśli interesują Cię inne oferty, sprawdź też:

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty