Pełna oferta Jazda po torze

Ford Mustang

Ford Mustang

Zamów przejazd:

Ford Mustang

od 149.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Ford Mustang

Ford Mustang to samochód osobowy typu pony car (amerykańskie auta sportowe o kompaktowym nadwoziu), produkowany pod amerykańską marką Ford od 1964 roku. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłej sylwetce, ale przede wszystkim temu, co skrywa pod maską. Miłośnicy amerykańców z pewnością marzą o jeździe takim autem po torze wyścigowym, a my z Super-Cars.pl dokładamy wszelkich starań, by też życzenia spełniać. Przejażdżka Fordem Mustangiem na pewno będzie gratką dla fana tego typu aut!

 

Ford Mustang to klasyka sama w sobie. Nie trzeba go specjalnie przedstawiać, bowiem dziś można spotkać sporo tego typu aut na ulicach. Nie każdy jednak miał okazję się przekonać, jak przebiega jazda takim autem ani jak prezentuje się wnętrze. Jeśli chcesz na własnej skórze poczuć te emocje albo wiesz, że bliska Ci osoba będzie w siódmym niebie, gdy podarujesz jej taki autoprezent – skontaktuj się z nami! Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o Mustangu, które z pewnością przekonają Cię do takiej przejażdżki!

 

Przejażdżka Fordem Mustangiem

Ford Mustang nie jest typowo sportowym samochodem, nie może też mierzyć się z superszybkimi samochodami, ale ma za to wiele innych atutów. Belka skrętna zastąpiona nowoczesnym, niezależnym zawieszeniem korzystnie wpływa na jakość jazdy i trakcję tego samochodu. Nie jest to więc auto jedynie na drogi, ale z powodzeniem może odbyć się przejażdżka Fordem Mustangiem po torze wyścigowym.

 

Obecna sylwetka Mustanga jest bardziej aerodynamiczna niż klasyki z lat 80., co daje też lepsze efekty przyspieszenia. Zmodernizowano również zawieszenie, dając tym samym sztywniejszą budowę całości, ograniczając wibracje i tym samym gwarantując lepsze zachowanie auta w trakcie jazdy!

 

Mimo, że nie jest to auto, które można porównać z superlekkimi samochodami sportowymi, to przejażdżka autem Ford Mustang może wgnieść w fotel! Stoi za tym 5.0 litrowe V8, które rozpędza Mustanga do setki w 4,8 sekundy. Na bezpieczeństwo wpływają natomiast 15 calowe tarcze hamulcowe, które mają zatrzymać ogiera, kiedy zajdzie taka potrzeba.

 

Jazda Ford Mustang

Kiedy zapytasz fanatyka amerykańskich samochodów o jego wymarzony prezent, z pewnością padnie z jego ust „jazda Ford Mustang”. A jeśli to Ty zaliczasz się do tego grona, to na pewno nie zaprzeczysz, że taka przejażdżka przyniosłaby Ci sporo radości. Zachęcamy więc do zarezerwowania terminu i osobistego przetestowania auta na torze wyścigowym (w jednym z wielu dostępnych obiektów w Polsce) albo zamówienie auto prezentu dla znajomego. Taki podarunek to gratka dla każdego fana motoryzacji, a jeśli masz wątpliwości, czy jazda Ford Mustang to strzał w dziesiątkę, sprawdź inne nasze propozycji – mamy w ofercie m.in. Dodge Challenger, Lamborghini Gallardo czy Porsche 911! Czekamy na Twój kontakt, by ustalić szczegóły!

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty