Pojedynki samochodów Pełna oferta

Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R

Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R

Zamów przejazd:

Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R

od 589.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R

Urzekła Cię sylwetka Lamborghini Gallardo? Chcesz przetestować osiągi auta na torze? A może komuś z Twoich bliskich marzy się przejażdżka Lamborghini Gallardo? Bez względu na powody – warto poznać lepiej to auto i zdecydować się na ofertę Super-Cars.pl!

Gallardo to auto, które ma niezwykle odważną i drapieżną sylwetkę. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o wnętrze. Jeśli czeka Cię przejażdżka Lamborghini Gallardo, to zapewniamy, że już wchodząc do auta poczujesz się, jakbyś wsiadł do myśliwca, a wygląd deski rozdzielczej z pewnością zwróci Twoją uwagę.

Przejażdżka Nissanem GT-R na pewno dostarczy mnóstwa emocji. Sam fakt, że jest to najszybsze seryjnie produkowane auto powoduje, że chcemy sprawdzić jego osiągi. Na drogach oczywiście jest to niemożliwe, ale jeśli już udasz się na jeden z torów wyścigowych – z pewnością przekonasz się, jak wiele ma do zaoferowania japońskie auto. A jeśli poszukujesz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby czy znajomego, voucher na jazdę Nissanem GT-R będzie trafionym prezentem dla każdego miłośnika 4 kółek i sportowej jazdy.

Nissan GT-R pozwala rozpędzić się do maksymalnej prędkości 340km/h. Nie dałoby się doświadczyć jej na drogach, ale już na jednym z torów wyścigowych w Polsce, na których Super-Cars.pl organizuje przejazdy, możesz się przekonać, jak szybko przemieszcza się samochód. Co więcej, przejażdżka Nissanem GT-R na pewno będzie pełna wrażeń, bowiem doskonałe zawieszenie i napęd na 4 koła umożliwiają wchodzenie w zakręty z zawrotną prędkością. Możesz więc poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy!

Przejażdżka Lamborghini Gallardo

Przejażdżka Lamborghini Gallardo z pewnością będzie przepełniona emocjami. Za dynamikę odpowiada 5,2-litrowy silnik V10 o mocy 562 KM. Kierowanie autem uprzyjemnia automatyczna skrzynia biegów eGear Lamborghini, która zmienia przełożenia w ułamku sekundy, co wpływa na ekspresowe rozpędzenie się. Moc Lambo kierowana jest na wszystkie cztery koła, a sztywne zawieszenie sprzyja szybkiej, ale i precyzyjnej jeździe.

Jazda Nissan GT-R

Jazda Nissan GT-R może być też doskonałym podarunkiem dla drugiej osoby. Taki auto prezent to świetna propozycja na upominek dla każdego mężczyzny, ale ucieszy też wielbicielkę adrenaliny i szybkiej jazdy. To prezent, który pozostawi po sobie wspomnienia na całe życie! Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły – zapraszamy!

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty