Pełna oferta Jazda po torze

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo

Zamów przejazd:

Lamborghini Gallardo

od 249.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Lamborghini Gallardo

 

Urzekła Cię sylwetka Lamborghini Gallardo? Chcesz przetestować osiągi auta na torze? A może komuś z Twoich bliskich marzy się przejażdżka Lamborghini Gallardo? Bez względu na powody – warto poznać lepiej to auto i zdecydować się na ofertę Super-Cars.pl!

 

Lamborghini od lat 70. próbowało tworzyć sportowe auta, jednak te nie odnosiły spektakularnych efektów sprzedażowych. Po przejęciu marki przez Audi, wyprodukowano Lamborghini, którego potencjał był naprawdę ogromny. Nazwano go nazwiskiem pewnego Hiszpana, który przed laty założył hodowlę byków – Gallardo.

 

Już spoglądając na Lamborghini Gallardo nie możemy mieć wątpliwości, że jest to auto szybkie, zrywne i dynamiczne. Nie można się więc dziwić, że to pojazd marzeń osób w każdym wieku. Przykuwa uwagę, uwodzi swoją sportową sylwetką, a przede wszystkim sprawia, że chcemy poznać jego możliwości jazdy na torze. Z pewnością nie będziesz zawiedziony – pod maską skrywa się ogromna moc, a przyspieszenie wciska w fotel.

 

Przejażdżka Lamborghini Gallardo

 

Gallardo to auto, które ma niezwykle odważną i drapieżną sylwetkę. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o wnętrze. Jeśli czeka Cię przejażdżka Lamborghini Gallardo, to zapewniamy, że już wchodząc do auta poczujesz się, jakbyś wsiadł do myśliwca, a wygląd deski rozdzielczej z pewnością zwróci Twoją uwagę.

 

To pojazd, który nie idzie na kompromisy – łączy niesamowity design, ale i naprawdę imponujące parametry techniczne. Rozwija ogromną moc 562 KM, dzięki czemu rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy! Warta uwagi jest lekkość auta. Tę zawdzięcza się współpracy inżynierów Lamborghini z inżynierami odpowiedzialnymi za projekt ultralekkiego Dreamlinera 787 – do budowy spoilera, lusterek i paneli drzwi wykorzystano włókna węglowe, skórę zastąpiono lżejszą alcantarą, z kolei szybę i szklaną pokrywę silnika poliwęglanem.

 

Przejażdżka Lamborghini Gallardo z pewnością będzie przepełniona emocjami. Za dynamikę odpowiada 5,2-litrowy silnik V10 o mocy 562 KM. Kierowanie autem uprzyjemnia automatyczna skrzynia biegów eGear Lamborghini, która zmienia przełożenia w ułamku sekundy, co wpływa na ekspresowe rozpędzenie się. Moc Lambo kierowana jest na wszystkie cztery koła, a sztywne zawieszenie sprzyja szybkiej, ale i precyzyjnej jeździe.

 

Jazda Lamborghini Gallardo

 

Silnik w tym aucie jest niesłychanie głośny, przez co dostarcza dodatkowych wrażeń dla naszych zmysłów. I kiedy wydaje nam się już, że nasza jazda Lamborghini Gallardo osiągnęła już maksimum swoich możliwości, to nagle samochód wkręca się na jeszcze większe obroty, przyspiesza i wgniata nas w fotel! Doświadcz tych emocji na własnej skórze lub podziel się nimi z prawdziwym fanem motoryzacji!

 

Zapewniamy, że przejażdżka Lamborghini Gallardo niepohamowana radość z jazdy, ale też niemałe wyzwanie, bowiem auto jest niezwykle szybkie i wymaga odpowiedniego traktowania, by nad nim zapanować. Motoryzacyjne emocje na pewno pozostaną zapamiętane na długo i każdy fan motoryzacji z przyjemnością doświadczy kolejnej jazdy Lamborghini Gallardo lub postawi na kolejne superszybkie auto do przetestowania. Zachęcamy więc do sprawdzenia oferty Super-Cars.pl, gdzie czekają na Ciebie wyjątkowe pojazdy – spraw autoprezent sobie lub podaruj go bliskiej osobie. Zapraszamy do kontaktu!

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty