Pełna oferta Jazda po torze

Mitsubishi Lancer Evo 10

Mitsubishi Lancer Evo 10

Zamów przejazd:

Mitsubishi Lancer Evo 10

od 119.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Marzy Ci się jazda samochodem Mitsubishi Lancer Evo 10? Przejażdżka sportowym samochodem po torze wyścigowym jest częścią oferty Super-Cars.pl!

Mitsubishi Lancer Evo 10 – dlaczego warto? 

Pierwsza generacja Mitsubishi Lancera miała swoją premierę na świecie w 1973 roku, a w Europie w 1974 roku. Od 1992 roku do 2014 produkowane były auta nowej generacji – Mitsubishi Lancer Evo X, które zyskały reputację ponadprzeciętnie szybkich samochodów. Dziś choć trudno spotkać je na ulicy, to bezsprzecznie urosły do rangi kultowych aut sportowych i wciąż można się nimi przejechać.

Wybierz Mitsubishi Lancer EVO X i sprawdź jak na żywo prezentuje się pojazd. Usiądź za jego kierownicą – z Super-Cars.pl jest to możliwe! Oferujemy jazdę po torze, która dostarczy Ci mnóstwa emocji. Oczywiście możesz też sprawić w ten sposób prezent innemu miłośnikowi motoryzacji – w naszej ofercie dostępne są vouchery na auto prezent w postaci przejażdżki Mitsubishi Lancer EVO X!

Samochód ten, choć za sprawą wyposażenia w 4 drzwi wygląda jak tradycyjny sedan, nie jest dedykowany rodzinnym przejażdżkom. To demon prędkości napędzany technologią turbo, który doskonale sprawdzi się w sportowej jeździe na torze wyścigowym!

Ekscytująca przejażdżka Mitsubishi Lancer EVO X

300 koni mechanicznych pod maską, silnik 2,0l Turbo R4 i przyspieszenie do 100km/h w 4.8 sekundy to kwestie, które na pewno zwrócą Twoją uwagę, jeśli interesuje Cię przejażdżka Mitsubishi Lancer EVO X. Moment obrotowy to z kolei 366Nm 3500 obr./min., a maksymalna prędkość 242 km/h. Nie ulega więc wątpliwościi, że emocji będzie co niemiara – wsiadając za kierownicę i wciskając gaz do dechy poczujesz przypływ adrenaliny.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze pozwala w pełni wykorzystać potencjał tego samochodu. Zasługuje on na uwagę m.in. dzięki swojej sportowej prezencji – przód pojazdu wyróżnia charakterystyczna dla marki atrapa chłodnicy, która stylistycznie nawiązuje do myśliwca F-2. Nie zapominajmy też o jakości prowadzenia samochodu. Za sprawą automatycznej skrzyni biegów możesz wycisnąć maksimum z tej maszyny, a przy tym czerpać radość z jazdy! Wybierz tor wyścigowy  swojej okolicy lub taki, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i skontaktuj się z nami – przejażdżka Mitsubishi Lancer EVO X może się odbyć już w najbliższym sezonie!

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X dla szlifujących umiejętności

Czy jazda sportowym autem po torze wyścigowym jest skomplikowana? W przypadku Mitsubishi Lancer EVO X określana jest często jako dość trudna, dlatego z powodzeniem możesz szlifować na torze swoje umiejętności.  Mimo automatycznej skrzyni biegów, warto się odpowiednio zaangażować w jego prowadzenie – wszystko dlatego, że auto jest delikatnie podsterowne na zakrętach. Jednak precyzja i właściwie wciśnięty pedał gazu z pewnością sprawią, że poczujesz niepohamowaną radość z takiej przejażdżki! Możesz też potraktować prowadzenie takiego auta jako wyzwanie! Sprawdź swoje umiejętności na zakrętach, a przy okazji upewnij się co do osiągów pojazdu!

Pamiętaj też, że jazda Mitsubishi Lancer EVO X może być doskonałym podarunkiem dla drugiej osoby. Jeśli szukasz prezentu dla męża, brata, taty, kolegi albo masz w swoim gronie prawdziwą entuzjastkę szybkiej jazdy – skontaktuj się z nami. W Super-Cars.pl oferujemy vouchery na przejazdy sportowymi samochodami w różnych lokalizacjach w Polsce. Sprawdź też:

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty