Oferta specjalna Pełna oferta

Pakiet VIP Extreme

Pakiet VIP Extreme

Zamów przejazd:

Pakiet VIP Extreme

od 1,099.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Jazda za kierownicą super auta + szkolenie i nagranie

Chcesz poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy? Poznać tajniki jazdy po torze wyścigowym? A może chcesz doszkolić się z jazdy pod okiem instruktora? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – ten pakiet promocyjny jest dla Ciebie! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i sprawdź swoje umiejętności podczas przejazdu na jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce! Nie czekaj! Liczba szkoleń ograniczona!

 

Pakiet obejmuje
 • wynajem toru
 • obsługę techniczną
 • szkolenie z profesjonalnym instruktorem
 • materiały szkoleniowe
 • przejazd za kierownicą jednego auta z wybranej grupy*
 • omówienie błędów
 • pamiątkowy certyfikat
 • film z przejazdu

* organizator dostarcza auto według dostępności w dniu realizacji Vouchera

 

Przejazdy są realizowane za kierownicą aut rajdowych, bolidów wyścigowych lub super samochodów. Oferta występuje w opcjach zawierających przejazd 2 lub 3 okrążeń jednego auta z wybranej grupy.

 

Dostępne grupy sportowych samochodów:

 • Subaru Impreza STI / Mitsubishi Lancer EVO 10/ BMW (E46)
 • KTM X-BOW/ Ariel Atom/ Secma F16
 • Ford Mustang/ Dodge Viper/ BMW E92 M3
 • Citroen C3 WRC PROTO/ Fiesta WRC PROTO
 • Porsche 911/ Audi R8/ Nissan GTR
 • Aston Martin Vanquish/ Lamborghini Gallardo/ Ferrari F430

 

Możliwość wyboru miejsca realizacji spośród 13 torów wyścigowych w całej Polsce:
Tor Ułęż k. Lublina, Tor Białystok, Tor Łódź, Tor Bednary k. Poznania, Tor Toruń, Tor Słomczyn k. Warszawy, Tor DriveLand k. Warszawy, Tor Modlin, Tor Pszczółki k. Gdańska, Tor Jastrząb k. Radomia, Tor Koszalin, Tor Kraków, Tor Krzywa

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty