Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Bestsellery Jazda po torze Pełna oferta Promocje Szkolenie jazdy sportowej

Pakiet VIP Extreme

Pakiet VIP Extreme

Zamów przejazd:

Pakiet VIP Extreme

od 1.499,00  749,00 

Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Jazda za kierownicą super auta + szkolenie i nagranie

Chcesz poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy? Poznać tajniki jazdy po torze wyścigowym? A może chcesz doszkolić się z jazdy pod okiem instruktora? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – ten pakiet promocyjny jest dla Ciebie! Skorzystaj z naszej specjalnej oferty i sprawdź swoje umiejętności podczas przejazdu na jednym z kilkunastu torów wyścigowych w całej Polsce! Nie czekaj! Liczba szkoleń ograniczona!

 

Pakiet obejmuje
 • wynajem toru*
 • obsługę techniczną
 • szkolenie z profesjonalnym instruktorem
 • materiały szkoleniowe
 • przejazd za kierownicą jednego auta z wybranej grupy**
 • omówienie błędów
 • pamiątkowy certyfikat
 • film z przejazdu***

* Organizator udostępnia tor spośród podanych w danym regionie

** Organizator dostarcza auto według dostępności w dniu realizacji Vouchera

*** Niezrealizowanie nagrania z przyczyn niezależnych od organizatora (zwłaszcza w razie awarii urządzeń rejestrujących, odcięcia dopływu zasilania, wystąpienia błędu na karcie pamięci etc.) nie stanowi podstawy reklamacji usługi.

 

 

 

 

Parametry

Techniczne

Dostępne tory

Organizator udostępnia tor spośród podanych w danym regionie


Centralna Polska

Polska północna

Polska południowa

Polska Wschodnia

Polska Zachodnia

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Realizacja jazd odbywa się w sezonie wiosenno-letnim. Aby zrealizować usługę należy dokonać rezerwacji terminu zgodnie z terminarzem podanym na naszej stronie. Do realizacji jazdy konieczne jest posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

Lokalizacja:

Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski. Możesz wybrać jeden z pięciu regionów, gdzie zlokalizowanych jest aż 14 torów wyścigowych. Szkolenia organizujemy na jednym z torów spośród podanych w danym regionie, tak aby szkolenie i jazda dostarczyły każdemu uczestnikowi maksimum satysfakcji.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywa się szkolenie z zakresu sportowej jazdy po torze wyścigowym.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 opinie dla Pakiet VIP Extreme

 1. Karol

  Zajebiste doświadczenie i pamiątka w postaci filmu, głupio się przyznać ale wysłałem wszystkim znajomym. Baaaaardzo polecam!

 2. Janusz

  Kupiłem na prezent dla córki i wyszło świetnie! Dobra organizacja i profesjonalny instruktor. Pozdrawiam instruktora Bartka, dzięki któremu wszystko się udało 😀

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Podobne

Produkty