Pełna oferta Jazda po torze

Subaru Impreza STI

Subaru Impreza STI

Zamów przejazd:

Subaru Impreza STI

od 119.00 

SKU: brak Kategorie: ,
Wyczyść

Dodaj do porównania

Opis

Produktu

Subaru Impreza WRX STI

Pasjonaci motoryzacji, myśląc o samochodzie Subaru Impreza, na pewno od razu przywołają na myśl Colina McRae i jego kultowy, wystylizowany samochód Subaru Impreza. Niebieski lakier, złote felgi i liczne stickery to znak charakterystyczny tego auta. Obecnie na rynku dostępne są nowsze generacje, które nie tylko różnią się sylwetką, ale przede wszystkim tym, co skrywają pod maską i jakie mają osiągi.

 

Jeśli więc chcesz poczuć się za kółkiem jak mistrz kierownicy i doświadczyć na własnej skórze, co ma do zaoferowania Subaru Impreza WRX STI albo wiesz, że znajomy czy bliska Ci osoba będzie zachwycona takim prezentem – skontaktuj się z nami! W Super-Cars.pl oferujemy przejażdżki po torach wyścigowych w różnych zakątkach Polski, a jednym z pojazdów z naszej oferty jest właśnie sportowy samochód Subaru Impreza WRX STI! Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej prezentujemy charakterystykę tej rajdówki!

Przejażdżka Subaru Impreza WRX STI

Marka Subaru ma w swojej ofercie wiele modeli samochodów, ale bezsprzecznie to przejażdżka Subaru Impreza WRX STI jest najbardziej pożądanym doznaniem motoryzacyjnym! Kultowe auto, które prezentuje naprawdę zachwycające osiągi kusi miłośników czterech kółek, by zasiąść za jego kierownicą. Pod maską znajdziemy silnik spalinowy 2,0L Boxer, który pozwala rozpędzić się samochodowy do 100 km/h w ciągu 4,7 sekundy! Moc auta to 280 KM, a dodatkowym atutem jest, że Subaru Impreza WRX STI uznawany jest za jeden z najlepiej prowadzących się samochodów.

 

Wybierając z oferty Super-Cars.pl przejażdżkę Subaru Impreza WRX STI na pewno będziesz zadowolony. W ofercie mamy różne obiekty z torami wyścigowymi, dlatego warto znaleźć taki, który dostarczy Ci emocji – może to być wyjątkowo długi tor albo taki, który ma sporo ostrych zakrętów. Bez względu na wybór, sprawdzisz jak Subaru może wgnieść w fotel po wciśnięciu gazu do dechy albo jak zachowuje się na zakrętach i jak się nim kieruje.

Jazda Subaru Impreza WRX STI

Jazda po torze wyścigowym to gratka dla każdego fana motoryzacji. Jest emocjonująca i wyzwala endorfiny, czyli hormon szczęścia. Nie ma więc opcji, żeby miłośnik szybkiej jazdy nie był zadowolony. Tym samym jazda Subaru Impreza WRX STI to jeden z najlepszych pomysłów na prezent! Możesz podarować go bratu, synowi, mężowi czy teściowi albo prawdziwej wielbicielce szybkiej jazdy. Jedno jest pewne – o takim podarunku na pewno szybko nie zapomni nikt, bez względu na wiek!

 

A jeśli nie jesteś przekonany, czy przejażdżka Subaru Impreza WRX STI to aby na pewno dobry wybór – poznaj naszą ofertę, gdzie czekają jeszcze inne sportowe samochody, idealne do jazdy na torze (m.in. Ferrari F430, Porsche 911, Audi R8 i inne). Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Parametry

Techniczne

Ważne

informacje

Ważność vouchera:

Voucher ważny jest przez 730 dni od daty zakupu. Aby zrealizować voucher należy zarezerwować termin na wybranym przez siebie torze. Jeżeli chcesz odbyć przejazd jako kierowca musisz posiadać ważne prawo jazdy. Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia lub nie masz min. 150 cm wzrostu - możesz przejechać się jako pasażer po uprzednim wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego. Zgodę podpisuje opiekun w dniu eventu w naszym biurze obsługi klienta.

Lokalizacja:

Dostępnych mamy 16 lokalizacji torów wyścigowych w całej Polsce. Zdecyduj się na którym torze wyścigowym chcesz odbyć przejazd sportowym samochodem. Wybierz tor wyścigowy najbliżej Ciebie, lub ten który sprawi Ci najwięcej doznań podczas przejazdu samochodem.

Czas trwania:

Czas trwania przejazdu sportowym samochodem po torze wyścigowym u każdego kierowcy jest inny. Na czas przejazdu wpływają czynniki takie jak: długość nitki toru wyścigowego, liczba zakupionych okrążeń oraz styl i płynność jazdy, czy umiejętności kierowcy. Przed każdą jazdą odbywają się szkolenia z zakresu bezpieczeństwa jakie zależy zachować na torze wyścigowym, obsługi samochodu, a także omawiana jest specyfikacja danego toru wyścigowego.

Osoby towarzyszące:

Wstęp na nasze eventy jest darmowy dla każdego. Przyjedź do nas z całą rodziną i znajomymi z którymi chcesz przeżyć motoryzacyjne emocje. Każdy z uczestników może dowolnie robić zdjęcia naszych samochodów czy nagrywać filmy. Podczas postoju samochodów i przerw między przejazdami, usiądź za kierownicą sportowego samochodu i zrób sobie zdjęcie!

Pogoda:

Pogody niestety nie przewidzimy nigdy. Warunki atmosferyczne istotnie wpływają na przebieg przejazdów i bezpieczeństwo na torze wyścigowym. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu realizacji vouchera jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające i zagrożą bezpieczeństwu uczestników oraz załogi Super-Cars.pl

Jak się ubrać?:

W przypadku przejazdu po torze wyścigowym jako kierowca wymagane jest posiadanie obuwia z płaską podeszwą. Prosimy o nie zakładanie do przejazdów japonek bądź sandałów. Do każdego przejazdu kierowca otrzymuje kask przed przejazdem oraz kominiarkę.

Podobne

Produkty