Pomysł na prezent dla fana motoryzacji

11 kwietnia 2022, Kategoria: Blog

prezent

Szukasz inspiracji na prezent dla sympatyka motoryzacji? Nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania! Możesz zaproponować komuś bliskiemu przejażdżkę samochodem sportowym po torze wyścigowym lub po mieście. Zastanów się, jaki prezent będzie najlepszym wyborem, mając na uwadze indywidualne preferencje obdarowanej osoby.

Jazda rajdowa – prezent dla miłośnika ekstremalnych przeżyć

Chcesz sprawić niespodziankę osobie, która na co dzień uwielbia ekstremalne przeżycia? Dobrym wyborem będzie jazda po torze wyścigowym. Wystarczy wybrać odpowiedni model auta i tor w dogodnej lokalizacji. Mamy bardzo zróżnicowaną ofertę – swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Jazda rajdowa na pewno przypadnie do gustu osobom uwielbiającym dreszczyk emocji. Możesz zdecydować się na wykupienie przejażdżki sportowym autem w charakterze kierowcy lub pasażera – zastanów się, na jakie wrażenia liczy fan motoryzacji.

Szkolenie z jazdy sportowej – pomysł na wyjątkowy prezent

Dzięki nam bliska Ci osoba może poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy! Jeśli chcesz wykupić dla fana motoryzacji szkolenie z jazdy sportowej, zachęcamy do skorzystania z pakietu VIP EXTREME. Obejmuje on szereg dodatkowych atrakcji. W ramach pakietu wynajmiesz tor w dogodnej lokalizacji, zadbasz o obsługę techniczną oraz wykupisz szkolenie z profesjonalnym instruktorem. Cena obejmuje także przejazd za kierownicą wybranego auta klasy premium. Ponadto, pakiet VIP EXTREME uwzględnia omówienie błędów z instruktorem, pamiątkowy certyfikat oraz film z przejazdu, który będzie świetną pamiątką dla każdego sympatyka motoryzacji.

Jazda po mieście luksusowym samochodem

Jeśli uważasz, że przejażdżka po torze wyścigowym będzie dla bliskiej Ci osoby zbyt ekstremalnym przeżyciem, możesz wykupić jazdę po mieście. Również w tym przypadku masz szansę zamówić przejazd w charakterze kierowcy bądź pasażera. Taki prezent będzie świetną okazją do przekonania się, jak w miejskiej dżungli sprawdzają się ekskluzywne, sportowe samochody. Posiadamy bardzo szeroką ofertę samochodów, w tym takie modele, jak na przykład: Lamborghini Gallardo, Aston Martin Vanquish, Ferrari 430 czy Porsche 718 Cayman S.

Pojedynki samochodów – niezapomniana atrakcja

Chcesz zapewnić fanowi motoryzacji możliwość przetestowania kilku aut wyścigowych klasy premium? W tym przypadku doskonałym pomysłem na prezent będą pojedynki samochodów. W ramach tej usługi proponujemy możliwość przetestowania osiągów dwóch lub trzech wybranych modeli. Nie musisz poprzestawać na jednej marce – sprawdź, jakie zestawienia aut znajdują się w naszej aktualnej ofercie.

Podsumowanie

Jazda sportowym autem to sprawdzony pomysł na prezent dla prawdziwego miłośnika motoryzacji. Warto zaproponować bliskiej osobie taką formę rozrywki, która doskonale wpisuje się w jej obszar zainteresowań. Nasza oferta spełni oczekiwania każdego fana samochodów sportowych, który chciałby sprawdzić się w roli kierowcy lub pasażera. Zapraszamy do skorzystania z naszych usługi i zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania toru w dogodnej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *