Prezent na Dzień Kobiet lub Dzień Mężczyzny – poznaj nasze propozycje!

6 marca 2023, Kategoria: Blog

prezent na dzień kobiet - jazda samochodem

Szukasz inspiracji na oryginalny prezent na Dzień Kobiet lub Dzień Mężczyzny? Strzałem w dziesiątkę może być coś związanego z motoryzacją! Możesz zdecydować się na wykupienie jazdy po torze lub szkolenia pod okiem doświadczonego instruktora. Tak wyjątkowy prezent spodoba się nie tylko fanom motoryzacji! Spraw, aby w tym roku marcowe święta były niezapomniane!

Propozycje na prezent na Dzień Kobiet

Prezenty inspirowane motoryzacją nie są zarezerwowane wyłącznie dla osób posiadających prawo jazdy. Przykładowo, z okazji Dnia Kobiet możesz wykupić jazdę po torze wyścigowym na miejscu pasażera. To znakomite rozwiązanie również dla pań, które mają prawo jazdy, ale nie czują się pewnie za kierownicą. Przejażdżka po stronie pasażera jest doskonałym wyborem dla każdej miłośniczki mocnych wrażeń. Doświadczony instruktor zaprezentuje samochód od najlepszej strony, rozpędzając go do ekstremalnych prędkości.

Możesz wykupić na Dzień Kobiet jazdę po torze wyścigowym Lamborghini Gallardo lub zdecydować się na Ferrari Italia. Wybierz auto, które zrobi wrażenie na pasażerce – zarówno ze względu na osiągi, jak i atrakcyjny wygląd. Oczywiście można także skorzystać z takiej jazdy jako kierowca – jeśli bliska Ci osoba marzy o przetestowaniu sportowego auta!

Pojedynki samochodów – prezent dla fana motoryzacji

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Mężczyzny, który spodobałby się miłośnikowi motoryzacji? Warto postawić na pojedynki samochodów! W ramach tej atrakcji można sprawdzić się za kierownicą dwóch lub nawet trzech różnych aut, porównując je ze sobą. To świetna okazja, aby przekonać się, który model luksusowego samochodu ma lepsze osiągi. Możesz zdecydować się na przykład na wykupienie pojedynku pomiędzy Lamborghini Gallardo, Nissanem GT-R oraz Ferrari F430 – niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Wspólne świętowanie z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny

Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę wyjątkowym prezentem? Znakomitym wyborem będzie voucher na przejazd sportowym autem po torze wyścigowym! Możesz wziąć udział wraz ze swoją Drugą Połową. W zależności od wykupionego pakietu obdarowana osoba ma szansę pokonać od jednego aż do pięciu okrążeń. Należy podkreślić, że jazda po torze będzie atrakcją dla Was obojga – jako osoba towarzysząca możesz cały czas kibicować dzielnemu kierowcy. Jest to zatem znakomity pomysł na wspólne celebrowanie Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny! Kibicując, koniecznie weź ze sobą aparat fotograficzny, aby uwiecznić zmagania za kierownicą ukochanej osoby. W przerwie między przejazdami będziesz mógł zrobić sobie zdjęcie w sportowym aucie.

Prezent na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny z marką Super-Cars!

Jeśli jesteś zainteresowany motoryzacyjnym prezentem na Dzień Kobiet lub Dzień Mężczyzny, koniecznie zapoznaj się z naszą pełną ofertą. W Super-Cars proponujemy naszym klientom przejażdżki po torach wyścigowych najlepszymi samochodami sportowymi. Możesz też wykupić u nas pojedynek samochodów. Nasze motoryzacyjne atrakcje są przeznaczone także dla osób bez prawa jazdy – przejażdżkę można odbyć na miejscu pasażera. Zapraszamy do skorzystania z aktualnej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *