Propozycje pomysłu na prezent walentynkowy

6 lutego 2023, Kategoria: Blog

p

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz zastanowić się nad podarunkiem dla ukochanej osoby. Świetnym pomysłem może być prezent inspirowany motoryzacją. Można postawić na jazdę po mieście sportowym autem albo też przejażdżkę po torze. Taki prezent z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom motoryzacji, a także sportowych samochodów!

Przejażdżka samochodem wyścigowym idealna na prezent walentynkowy!

Zamiast kolacji przy świecach czy biletów do kina warto podarować na Walentynki prezent, który dostarczy naprawdę wielu emocji. Znakomitym pomysłem będzie przejażdżka po torze wyścigowym! Samodzielnie możesz wybrać konkretny model auta, który zapewni obdarowanej osobie niezapomniane wrażenia. A jeśli nie wiesz, który samochód sportowy będzie najlepszym rozwiązaniem, to w takim razie zdecyduj się na zakup specjalnej karty podarunkowej na jazdę po torze. Dzięki temu zapewnisz swojej Walentynce możliwość samodzielnego dokonania wyboru. Karta podarunkowa obejmuje najpopularniejsze pojazdy, wśród których obdarowana osoba na pewno znajdzie coś dla siebie.

Pomysł na walentynkowy prezent motoryzacyjny dla osób bez prawa jazdy

Brak prawa jazdy nie musi być przeszkodą do odbycia przejażdżki samochodem wyścigowym! W tym przypadku świetnym rozwiązaniem na prezent walentynkowy będzie jazda po torze wyścigowym w charakterze pasażera. To doskonały pomysł na niezapomniane Walentynki, nie tylko dla fanów samochodów sportowych. Możliwość odbycia ultraszybkiej przejażdżki po stronie pasażera przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi mocnych wrażeń. Zastanów się, który model auta będzie najlepszym wyborem dla ukochanej osoby. Możesz postawić na kultowe samochody, takie jak Dodge Challenger, Ford Mustang czy Porsche 911.

Szkolenie z jazdy po torze wyścigowym

Już sama jazda sportowym autem po torze wyścigowym gwarantuje dużą adrenalinę, ale dodatkowo możesz także podarować na Walentynki możliwość odbycia szybkiego szkolenia u boku doświadczonego kierowcy. To wyjątkowa okazja, aby poznać tajniki prowadzenia samochodu wyścigowego. Twoja Druga Połowa będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą prezentu, polecamy pakiet VIP Extreme. Obejmuje on nie tylko samo szkolenie i przejażdżkę na torze, ale także niezbędne materiały szkoleniowe oraz dokładne omówienie popełnionych podczas jazdy błędów. Twoja Walentynka otrzyma także pamiątkowy certyfikat i film z przejazdu, dzięki któremu będziecie mogli wspólnie wracać wspomnieniami do tych wyjątkowych chwil.

Niezapomniane Walentynki z Supercars!

Zorganizuj ukochanej osobie niezapomniane Walentynki z Supercars! Za naszym pośrednictwem możesz zamówić przejażdżkę luksusowym samochodem sportowym w wybranej lokalizacji. Oferujemy szkolenie z jazdy sportowej oraz vouchery na jazdę samochodem sportowym. Twoja Walentynka może spróbować swoich sił jako kierowca lub usiąść na miejscu pasażera – w obu przypadkach mocne emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *