Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Tory wyścigowe i samochodowe

 

Najlepsze tory wyścigowe i samochodowe w kraju czekają na miłośników dobrej adrenaliny i szaleństwa, które pozwolą zrealizować marzenie o dynamicznej i szybkiej jeździe super samochodem. Niezapomniana jazda na torze wyzwoli w każdym kierowcy mistrza kierownicy, który z zaskakującą łatwością pokona niebezpieczne zakręty i osiągnie niebagatelną prędkość, o której dotychczas mógł wyłącznie marzyć. Korzystając z naszej listy, można wybrać najdogodniejszy tor do jazdy samochodem i sprawić niecodzienny prezent bliskiej osobie. To absolutnie niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie nie raz powtórzone, stając się prawdziwą pasją

Wyróżnione lokalizacje torów wyścigowych i samochodowych w Polsce

Poniżej przedstawiamy tory wyścigowe oraz samochodowe na których organizowane są eventy motoryzacyjne. Wśród wymienionych poniżej torów widnieją także te na których organizowane są nasze eventy:

Zachęcamy Was do zapoznania się z tymi torami, z ich specyfiką i długością. Najpierw zróbcie to czytając informacje na naszej stronie, a następnie zamówcie voucher na organizowaną przez nas imprezę i samodzielnie przetestujcie wybrany tor samochodowy!

 

Wyjątkowy prezent dla mężczyzny kochającego szybkie samochody to sportowe auto najlepszej klasy i doskonale przygotowany tor samochodowy pozwalający na oddanie się przyjemności. Niezapomniane emocje i potężny zastrzyk adrenaliny pozwala przekroczyć kolejne bariery prędkości i osiągnąć szczyt wyścigowego szaleństwa. Renomowane w Polsce przejazdy na torach są organizowane przez specjalistów, którzy dbają nie tylko o świetną rozrywkę, ale także o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników eventów. Najlepsze tory samochodowe w połączeniu z nieosiągalnym dotychczas autem sprawią przyjemność nie tylko męskiej części pasjonatów motoryzacji i wyścigów, ale także zdecydowanym na szaleństwo kobietom.