Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Tor Drive Land –

TOR NIEDOSTĘPNY W OFERCIE

Mieszkasz w Warszawie lub okolicy? Jazda po torze DriveLand jest w Twoim zasięgu! Ośrodek Doskonalenia Jazdy DriveLand znajduje się w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Od centrum stolicy dzieli go około 40 kilometrów, dlatego można z powodzeniem połączyć emocje na torze ze zwiedzaniem Warszawy. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem fanów motoryzacji. Odwiedzają go zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Regularnie odbywają się tu rozliczne wydarzenia, eventy i przejazdy sportowymi samochodami. Jak widać, Warszawa nie musi być miejscem Twojego zamieszkania, żeby przejażdżka po torze wyścigowym stała się Twoim super doświadczeniem. Zaplanuj wypad na weekend do stolicy kraju i zdecyduj się na przejazd lamborghini, ferrari lub zupełnie innym modelem wyścigowym. 

Emocjonująca jazda po torze DriveLand – okolica Warszawy

Dlaczego przejażdżka super samochodem po torze DriveLand jest atrakcyjna? Lokalizacja sprawdza się świetnie nie tylko jako miejsce realizacji prezentu, ale też organizacji atrakcji z okazji wieczoru kawalerskiego lub innych eventów.Przejażdżka sportowym samochodem wyścigowym każdemu dostarczy ogromu wrażeń – bez względu na wiek, płeć czy umiejętności za kierownicą. Tym bardziej, że nieopodal ODTJ DriveLand został otwarty największy park wodny w Europie – Suntago. Można więc połączyć rodzinną wyprawę, by każdy z niej czerpał rozrywkę dla siebie. Rano szaleństwa wodne, później ekstremalna jazda sportowym samochodem. Po tak atrakcyjną propozycję sięga każdy, dla kogo jazda po torze DriveLand w Warszawie jest marzeniem do spełnienia!

 

Ośrodek Doskonalenia Jazdy DriveLand Warszawa

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy DriveLand to nie tylko nowy ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego, ale też miejsce, gdzie każdy miłośnik szybkiej jazdy może sprawdzić na torze swoje umiejętności oraz przetestować wymarzone superauto. Atuty obiektu to nowoczesne systemy, instalacje, liczne drogi i place manewrowe, wyposażone w systemy symulujące różne sytuacje na drodze. Znajdują się tam m.in. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania oraz kurtynami wodnymi czy najnowszej generacji szarpak do wprowadzania pojazdów w poślizg. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na lamborghini czy ferrari, na torze DriveLand przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

 

Oczywiście Ośrodek doskonalenia jazdy DriveLand stwarza idealne warunki do szkolenia technik jazdy, a ponadto do testowania sportowych samochodów. Ma on długość 1800 metrów i szerokość 30 metrów. Gwarantuje więc poczucie bezpieczeństwa i pozwala na swobodne testowanie możliwości auta w trakcie jazdy na torze. Kierowcy mogą liczyć na liczne łuki, zakręty o różnym stopniu ostrości i wzniesienia sprawiające, że przejażdżka sportowym samochodem staje się ciekawa, wymagająca i podnosząca adrenalinę! Jazda po torze DriveLand w Warszawie czeka na Twoje emocje! 

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1800 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

4 metry

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

7

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podglądu

Zdecydowałeś się na jazdę po torze wyścigowym? Zapraszamy do kontaktu!

Interesują Cię atrakcyjne przejażdżki samochodami o wielkiej mocy i osiągach? Chcesz sprawić sobie autoprezent albo podarować go innej osobie? To świetny pomysł, by wybrać ośrodek doskonalenia jazdy Drive Land i odbyć na nim przejazd sportowym samochodem. Gwarantowana porcja niezapomnianych wrażeń! Nasi klienci często wracają i decydują się na kolejne przejażdżki, wybierając następne samochody do testowania. Możliwa jest też jazda po torze wyścigowym w Krakowie , jazda po torze wyścigowym w Poznaniu oraz w kilkunastu innych lokalizacjach.

 

Jeśli Ty też lubisz, kiedy wgniata Cię w fotel, chcesz poćwiczyć manewry na bezpiecznym torze i przeżyć przygodę życia – skontaktuj się z nami. Masz pytania? Chcesz znaleźć inny tor albo zamówić auto prezent? Czekamy na Twój kontakt! Jazda na torze to gratka dla każdego miłośnika motoryzacji, dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka, walentynki, urodziny czy rocznicę – warto zdecydować się na taki podarunek. Zapraszamy do kontaktu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE DRIVE LAND (Warszawa):