Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Przejażdżka sportowym autem po Torze Jastrząb

Wybierz tor w Jastrzębiu i przeżyj niezapomnianą przygodę! Przejażdżka super samochodem czeka na Ciebie i Twoich bliskich. Tor Jastrząb znajduje się we wsi Jastrząb, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie szydłowieckim. Zajmuje obszar ponad 20 hektarów i co ważne – zaprojektowano i wybudowano go od podstaw. Dlaczego to takie istotne? Gwarantuje to bowiem najlepsze wrażenia podczas jazdy, bezpieczeństwo i maksimum satysfakcji z przejażdżek.

Wyjątkowy tor wyścigowy w Jastrzębiu

Właściciele toru wyścigowego w Jastrzębiu zainicjowali jego budowę z miłości do szybkich samochodów i motocykli – tak, aby zadowolić zwolenników szybkiej jazdy z każdego zakątka Polski. Czy udało się? Z pewnością! Tor w Jastrzębiu zyskał miano najnowocześniejszego obiektu szkoleniowo-treningowego w kraju i jest niezwykle chętnie oblegany przez zwolenników adrenaliny.

Przejażdżka po torze wyścigowym Jastrząb daje mnóstwo satysfakcji, ponieważ posiada on doskonałą nawierzchnię pod sportowe samochody, gwarantując niezapomniane emocje. Tak więc, jeśli przejazd sportowym samochodem to Twoje, niespełnione dotąd marzenie – spraw sobie autoprezent. Pamiętaj, marzenia same się nie spełniają – marzenia należy realizować! Umożliwia Ci to satysfakcjonujący tor w Jastrzębiu!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

2400 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

11

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Dlaczego warto wybrać tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia?

Tor wyścigowy Autodrom Jastrząb oddalony jest od Radomia zaledwie o 24 kilometry. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna dla osób przyjezdnych z całego kraju, bowiem posiada bogatą ofertę gastronomiczną, noclegową, szkoleniową, a także świetne zaplecze serwisowe.

 

Planujesz połączyć relaks i dawkę adrenaliny? Chcesz zorganizować niepowtarzalny wieczór kawalerski albo wyjazd integracyjny? Szukasz rozrywki dla siebie i znajomych? Kompleks tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia to świetny wybór! Jazda po torze w Jastrzębiu dostarczy Tobie i innym wielu niezwykłych emocji!

 

Tor Jastrząb posiada szereg zalet. Jazda sportowym samochodem będzie niezapomnianym przeżyciem, bowiem atuty tego obiektu to m.in. wysokiej jakości system nagłośnienia zewnętrznego, zjawiskowe oświetlenie obiektu, pozwalające na jazdę po zmroku, trybuny mogące pomieścić kilka tysięcy widzów i umożliwiające organizację dużych eventów oraz zawodów.

 

Co więcej, tor wyścigowy Jastrząb koło Radomia spełnia najwyższe standardy europejskie. Pętla toru ma długość aż 2,4 km, a w najszerszym miejscu liczy 10 m. Tym samym idealnie nadaje się do jazdy sportowej oraz rajdowej. Warto też wspomnieć o automatycznym systemie nawadniania na płytach poślizgowych oraz zamontowanych kurtynach wodnych, dzięki którym tor spełnia wszelkie wymogi dla ośrodków doskonalenia technik jazdy. Taki auto prezent warto więc sprawić sobie nie tylko, gdy uwielbiamy ekstremalną jazdę, ale i gdy chcemy się nauczyć kontrolowania samochodu w różnych warunkach.

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy pewni, że tor w Jastrzębiu urzeknie każdego miłośnika motoryzacji. Jeśli dotąd nie doświadczyłeś adrenaliny na nim – koniecznie zdecyduj się na autoprezent. Oczywiście jazda na torze wyścigowym może być też świetnym prezentem dla drugiej osoby. Twój mąż, kolega, brat czy syn non stop ogląda kanały motoryzacyjne, śledzi nowinki ze świata moto, ogląda wyścigi samochodowe albo po prostu chce przejechać się po torze w super samochodzie? Auto prezent będzie dla niego nie lada gratką. A może Twoja partnerka, żona czy mama uwielbia taką samochodową adrenalinę? Spraw jej radość i zaskocz ją, podarowując voucher na przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym w Jastrzębiu. Jeśli Twoi bliscy mieszkają w innych regionach Polski, być może bardziej zainteresuje ich jazda po torze wyścigowym w Krakowie lub jazda po torze wyścigowym w Ułężu. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE JASTRZĄB: