Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Przejażdżka sportowym autem po Torze Kielce

Interesuje Cię jazda lamborghini w Kielcach? Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? A może to jazda ferrari po torze jest Twoim największym marzeniem? Zapraszamy do Kielc! Tor Kielce ulokowany jest w Miedzianej Górze. Cieszy się uznaniem miłośników motoryzacji, którzy chętnie wybierają się na przejażdżki szybkimi samochodami, ale też uczestniczą w licznych wydarzeniach motoryzacyjnych i kulturalnych. Przejażdżka super samochodem to propozycja dla Ciebie, jeśli tak jak my, czujesz ten klimat! Bezsprzecznym atutem jest malownicza okolica wokół toru, która gwarantuje też świetne wrażenia wizualne. I choć w trakcie jazdy po torze wyścigowym emocje nie pozwolą Ci na napawanie się tymi widokami, to już po skończonym przejeździe możesz czerpać z tych atutów.

Tor wyścigowy w Kielcach

Tor wyścigowy w Kielcach to miejsce dla każdego – bez względu na płeć, wiek czy staż za kierownicą. Emocji doświadczają tu bowiem amatorzy, ale i profesjonaliści szlifujący swoje umiejętności. Każdy, kogo kręci jazda po torze wyścigowym, odnajdzie się na naszym torze. Jeśli chcesz sprawić sobie autoprezent albo podarować taki przejazd sportowym samochodem innej osobie – jazda lamborghini, ferrari (lub jeszcze innym modelem) w Kielcach to dobry pomysł. Adrenalina i satysfakcja gwarantowane! Więcej informacji na temat obiektu prezentujemy poniżej.

 

Przejażdżka po profesjonalnym torze dla Ciebie lub na prezent

Trasa toru wyścigowego Kielce należy do bardzo dynamicznych, dlatego często przyjeżdżają na nią nawet profesjonaliści. Zawiera dużo prostych odcinków, na których możesz przetestować osiągi pojazdu. Jazda sportowym samochodem ma przecież być szybka, emocjonująca, ale i przyjemna. Nie obawiaj się jednak – nie zabraknie kilku szybkich zakrętów i technicznych nawrotów, więc z powodzeniem przetestujesz, jak auto trzyma się drogi w trakcie jazdy po torze wyścigowym!

 

Przykładowa jazda lamborghini w Kielcach nie byłaby możliwa, gdyby nie profesjonalny tor wyścigowy. Przygotowaliśmy trasę o długości 1140 m. Trasy wyznaczane są różnie – mogą obejmować elementy trudne technicznie, jak i pozwalające na osiąganie dużych prędkości. Bez względu na to, czy Twoim celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności czy po prostu doświadczenie ogromu emocji, jakie wynikają z przejazdów sportowymi samochodami, warto odwiedzić tor wyścigowy Kielce w Miedzianej Górze.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1140 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

4

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

400 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Kielcach – tor w Miedzianej Górze

Tor posiada 4 zakręty a najdłuższa prosta liczy 400 metrów. Nawierzchnia na obiekcie jest betonowa, szerokość torów wynosi 10 metrów. Chcesz sprawdzić, co ma do zaoferowania Twój wymarzony samochód? A może chcesz sprawić auto prezent znajomemu, zorganizować imprezę firmową lub wieczór kawalerski? Już teraz umów jazdę na torze wyścigowym w Kielcach.

 

Tor Kielce w Miedzianej Górze to świetna lokalizacja pośród urokliwych, świętokrzyskich wsi. Możesz tu wypróbować pełną moc sportowych aut, szkolić umiejętności za kierownicą i przeżyć niesamowite chwile – na torze lub dopingując innych. Jeśli interesuje Cię jazda lamborghini po torze wyścigowym – skontaktuj się z nami i wybierz tor Kielce!

 

Każda przejażdżka po torze wyścigowym to emocje, a dzięki dostępności różnych modeli aut, możesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swoich bliskich. Nie działamy jedynie w Kielcach. W ofercie dostępna jest też np. przejażdżka po torze wyścigowym w Krakowie i jazda po torze wyścigowym w Poznaniu.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE KIELCE: