Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Tor Moto Park Kraków

Jesteś pasjonatem szybkich samochodów? Lubisz adrenalinę? Szukasz pomysłu na kreatywne i pełne emocji spędzenie czasu? Jazda po torze w Krakowie będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Moto Park jest jednym z najnowocześniejszych torów w Polsce. Zajmuje powierzchnię 4000 m2, a sam tor samochodowy ma długość 1500 m i szerokość 6-10 m. Przejażdżka po torze  autem sportowym jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

 

Moto Park Kraków – bogate zaplecze

Inicjatorem budowy toru wyścigowego Moto Park był sam Michał Kościuszko – wicemistrz Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów, który chciał stworzyć w Krakowie miejsce dedykowane pasjonatom motoryzacji. Na terenie obiektu znajduje się bogato wyposażone zaplecze, którego serce stanowi tor sportowo-szkoleniowy, gdzie realizujemy przejażdżki Ferrari oraz innymi sportowymi autami. Tym, co wyróżnia tor w Krakowie, są aż 3 płyty poślizgowe, wśród których jedna ma dotąd niespotykany w Polsce kształt – litery S.

Przejażdżka sportowym autem dla każdego

Znakomicie rozwinięta infrastruktura i świetna lokalizacja obiektu (tor Kraków ulokowany jest 17 km od centrum stolicy Małopolski, przy krajowej trasie 79) sprawiają, że miejsce chętnie wybierane jest na organizację eventów, imprez firmowych i innych wydarzeń. Panowie ochoczo sprawiają sobie auto prezent w formie jazdy sportowym samochodem lub zostają nim obdarowani przez bliskie osoby, a firmy stawiają na integracyjne wydarzenia, które spajają zespół. Oczywiście Moto Park Kraków to też nie lada gratka dla pań, które kochają szybką jazdę Lamborghini lub chcą doskonalić swoje umiejętności w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy. Przejażdżka super samochodem po krakowskim torze to wyzwanie, którego z chęcią podejmie się każdy!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1500 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

10 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

9 (6 w lewo, 3 w prawo)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

250 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

Moto Park Kraków – co tutaj znajdziesz?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, tor Moto Park Kraków oddaje do dyspozycji użytkowników tor sportowo-szkoleniowy, a także trzy śliskie jak lód, nawadniane płyty poślizgowe. Jego atuty to aż 14 zakrętów o różnym kącie, najdłuższa prosta 80 m i równa nawierzchnia asfaltowa. Ośrodek posiada ponadto dobrze rozwiniętą infrastrukturę, sprzyjającą organizacji eventów. Budynek wyposażony jest w klimatyzację i nagłośnienie, można w nim swobodnie korzystać z Wi-Fi i co najważniejsze – śledzić wydarzenia, które dzieją się na torze podczas wyścigów samochodów sportowych.

 

Tor Kraków – sportowe auta do Twojej dyspozycji

Przejażdżka sportowym samochodem to Twoje marzenie? Spraw sobie auto prezent i zdecyduj się na przejazd Ferrari lub Lamborghini, albo zorganizuj wydarzenie w tym miejscu. Tor Moto Park Kraków z pewnością dostarczy Tobie i innym uczestnikom mnóstwo frajdy z jazdy sportowymi samochodami. Nitkę toru zaprojektowano bowiem tak, by pozwalała na dobre sprawdzenie właściwości jezdnych aut. Jazda na torze szkoleniowym zagwarantuje komfort prowadzenia i pozwoli skupić się na wrażeniach z przejażdżki Ferrari lub innym ekskluzywnym autem sportowym.

 

Naucz się prowadzić auto na krakowskim torze

A może, zamiast jazdy sportowym samochodem chcesz doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu w różnych warunkach? W takim razie tor Kraków też spełni Twoje oczekiwania. Organizowane są tam szkolenia z doskonalenia techniki jazdy! To auto prezent sprzyjający bezpieczeństwu, który może być np. strzałem w dziesiątkę z okazji zdania prawa jazdy przez kogoś bliskiego.

Jazda po torze wyścigowym – dawka niezapomnianych emocji

Tor Moto Park w Krakowie to pierwsze takie miejsce w Małopolsce. W pełni przystosowane do przejazdów sportowym samochodem, nowoczesne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Jeśli więc planujesz wydarzenie – np. imprezę firmową, wieczór kawalerski czy po prostu chcesz przeżyć emocje i spełnić swoje marzenie o jeździe na torze Lamborghini lub Ferrari – warto przetestować właśnie tę lokalizację. Z podobnych atrakcji możesz też skorzystać w innych miastach. Jesteśmy pewni, że jazda po torze wyścigowym Poznań Główny i jazda po torze wyścigowym Modlin sprawi Ci tyle samo radości, co przejażdżki w Krakowie. Oczywiście możesz też podarować taki auto prezent drugiej osobie – bratu, mężowi, żonie, szwagrowi, siostrze, teściowi czy znajomemu albo przyjaciółce.

 

Z pewnością przejażdżka sportowym samochodem dostarczy każdemu niezwykłych emocji i pozostanie w pamięci na długie lata.

 

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE KRAKÓW: