Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Przejażdżka sportowym autem po Torze Krzywa

Jesteś entuzjastą motoryzacji? A może prawdziwą fanką szybkiej jazdy? Tor Krzywa to miejsce, które dostarczy emocji każdemu – bez względu na płeć, wiek czy posiadane umiejętności za kierownicą. Kompleks ma aż 10 ha powierzchni, a jego oczywiście największym atutem jest 1,8-kilometrowa, płaska nitka toru. Ponadto na jego terenie dostępne są 4 odrębne odcinki do uprawiania 5 typów motosportów.

 

Tor Krzywa to świetne miejsce na szkolenie swoich umiejętności za kółkiem, organizowanie imprez firmowych czy eventów indywidualnych, rodzinną rozrywkę, realizację otrzymanego auto prezentu czy po prostu na doświadczenie niezapomnianych emocji. Marzy Ci się przejażdżka sportowym samochodem? Chcesz sprawdzić jego osiągi? A może nigdy nie miałeś okazji do jazdy na torze wyścigowym i przyszedł na to doskonały moment? Zapraszamy więc co zapoznania się z tym, co ma do zaoferowania Tor Krzywa!

Tor wyścigowy Krzywa

Tor wyścigowy Krzywa znajduje się nieopodal autostrady A4, co sprawia, że dojazd do obiektu jest bardzo łatwy i szybki. Znajduje się on ok. 15 km od Bolesławca, 40 km od Legnicy i 110 km od Wrocławia. Kompleks obejmuje tor szkoleniowy, wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Ten ostatni z pewnością interesuje Cię najbardziej, jeśli w planach masz odbyć przejazd sportowym samochodem.

 

Nitka toru liczy ok 1,8 km długości i posiada asfaltową nawierzchnię, która gwarantuje świetną przyczepność. Ponadto tor posiada aż 9 zakrętów, wyposażony jest w profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe i pełne zaplecze sanitarne. Tor wyścigowy Krzywa sprawdzi się w najbardziej ekstremalnych warunkach, dlatego chętnie odwiedzają go nawet profesjonalni kierowcy.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1800 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

8-16 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

9

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

300 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

Tor wyścigowy w Krzywej koło Bolesławca

Chcesz przeżyć niezapomniane, motoryzacyjne emocje? Sprawić sobie lub bliskiej osobie autoprezent? A może planujesz zorganizować event, którego motywem przewodnim i główną atrakcją będzie przejażdżka sportowym samochodem? W takim razie tor wyścigowy w Krzywej koło Bolesławca to strzał w dziesiątkę! Jest to miejsce dedykowane wszystkim miłośnikom szybkich samochodów. Jazda na torze wyścigowym to mnóstwo wrażeń, które zapamięta się do końca życia. Warto zdecydować się na przejazd sportowym samochodem, sprawdzić jego osiągi i czerpać przyjemność z tej niecodziennej rozrywki. Zachęcamy do kontaktu, a jeśli masz pytania, co do organizacji jazdy na torze w Krzywej albo po prostu chcesz umówić przejażdżkę – również jesteśmy do Twojej dyspozycji!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE KRZYWA: