Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Przejażdżka sportowym autem po Torze Łódź

Jazda po torze Łódź wyścigowym samochodem? Sprawdź to i postaw na pełną satysfakcję. Jeśli lubisz szybką jazdę, ale ograniczają Cię zasady bezpieczeństwa i przepisy na drogach, mamy coś dla Ciebie. To przejażdżka super samochodem na torze Łódź, gwarantująca niesamowite osiągi. Tor Łódź ma sporo do zaoferowania, dlatego warto również pomyśleć o zakupie vouchera w ramach prezentu dla znajomych. Jazda po torze wyścigowym dostarczy każdemu mnóstwa emocji – bez względu na płeć, wiek czy posiadane umiejętności za kierownicą. To obiekt, który uwielbiają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Tor wyścigowy Łódź dla miłośników szybkiej jazdy (i nie tylko!)

Tor wyścigowy w Łodzi to miejsce, gdzie organizowane są eventy dla firm, kursy i szkolenia (działa tutaj Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy), ale i przejażdżki sportowymi samochodami. Te ostatnie to nie lada gratka dla miłośników motoryzacyjnych emocji – szybkiej i ekstremalnej jazdy, wgniatania w fotel i skoków adrenaliny. Możesz zdecydować się na jazdę na torze wyścigowym w swoim wymarzonym aucie – sprawdzić jego osiągi i podszlifować umiejętności jazdy na wysokiej klasy obiekcie.

 

Dlaczego jazda po torze w Łodzi jest satysfakcjonująca?

Tor wyścigowy Łódź to jeden z najnowszych obiektów tego typu kraju. Funkcjonuje od września 2016 roku, a jego niewątpliwą zaletą jest położenie. Znajduje się bowiem w centralnej części Polski, na przecięciu autostrady A1 i A2, w pobliżu węzła Stryków przy DK71. To jedyny tego typu ośrodek w województwie łódzkim, gdzie można uczyć się technicznej i bezpiecznej jazdy. Na terenie obiektu znajduje się nitka toru, ale też dwie płyty poślizgowe, nowoczesny budynek z salą konferencyjną i kawiarnią.

 

Atutem toru wyścigowego Łódź jest nowatorski system pomiaru czasu Tag Heuer. Jego cechą charakterystyczną są natomiast liczne wzniesienia – różnica pomiędzy najniżej, a najwyżej położonym punktem wynosi aż 6,5 metra, co sprawia, że jazda po tym torze jest jeszcze ciekawsza. Długość toru ustalana jest z organizatorem – najczęściej wynosi ok. 1 km. Kierowcy cenią ten obiekt za ciasne zakręty, pozwalające na sprawdzenie możliwości pojazdu, ale i swoich umiejętności. Co więcej, nawierzchnia nitki jest asfaltowa, co gwarantuje świetną przyczepność i maksymalnie komfortową jazdę. Taki auto prezent w postaci przejażdżki po torze wyścigowym z pewnością będzie więc satysfakcjonujący dla każdego zwolennika wygodnej, ale i emocjonującej jazdy!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1050 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

od 8 do 12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

7 (5 prawych, 2 lewych)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

200 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Zapoznaj się z bogatą ofertą usług

Tor wyścigowy Łódź To miejsce odpowiadające zróżnicowanym potrzebom kierowców. Można na nim doszkolić się z jazdy w trudnych warunkach, przetestować swój samochód na tzw. Track Day, skorzystać z naszej oferty i wybrać przejażdżkę sportowym samochodem albo wziąć udział w różnego rodzaju eventach. Niekiedy organizowane są kursy specjalne – np. podstawowy, zaawansowany, zimowy czy jazdy sportowej.

 

Jazda po torze Łódź na prezent dla Ciebie lub Twoich bliskich

My zachęcamy, by sprawić sobie taki autoprezent i wybrać jazdę na torze wyścigowym Łódź w luksusowych, superszybkich samochodach. Oczywiście auto prezent to też świetny upominek dla drugiej osoby – można go kupić na Walentynki, Dzień Chłopaka, urodziny, imieniny czy po prostu bez okazji. Oczywiście warto pamiętać, że przejazd sportowym samochodem nie jest rozrywką zarezerwowaną wyłącznie dla mężczyzn! Jesteśmy przekonani, że nie jedna kobieta będzie zachwycona. Te emocje uzależniają, a nasi Klienci często decydują się na kolejne przejażdżki. Zapraszamy do skorzystania z oferty i osobistego sprawdzenia, co ma do zaoferowania tor wyścigowy Łódź. Jeśli bardziej interesuje Cię jazda po torze wyścigowym w Białymstoku, jazda po torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim lub zupełnie inne lokalizacje – zapoznaj się z naszymi torami w całej Polsce. Wszystkie informacje znajdziesz w pozostałych zakładkach naszej strony internetowej.

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE ŁÓDŹ: