Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

TOR MODLIN

Chcesz doświadczyć wyjątkowych emocji i skorzystać z atutów, jakie oferuje Tor Modlin? Szukasz pomysłu na auto prezent dla bliskiej osoby, ale nie wiesz, gdzie może odbyć się jazda na torze? A może to Tobie marzy się przejażdżka sportowym samochodem? Bez względu na odpowiedź, warto poznać naszą ofertę.

 

Tor Modlin to nowoczesny obiekt, otwarty z myślą o miłośnikach dynamicznej i bezpiecznej jazdy. Ulokowany jest niespełna 40 km od Centrum Warszawy, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Na Tor Modlin składają się dwie nitki – jedna sportowo-treningowa, a druga dedykowana szkoleniom. Infrastruktura jest niezwykle przyjazna, bowiem na terenie obiektu znajduje się też budynek z licznymi salami wykładowymi i centrum konferencyjne. Niemniej jazdy sportowymi samochodami odbywają się na torze sportowo-treningowym, zupełnie niezależnym do modułów szkoleniowych.

Tor Modlin

Tor sportowo-treningowy ma długość 1,2 km. Jego budowa pozwala wytyczyć wiele mniej lub bardziej krętych tras, o różnych stopniach trudności. Wybierasz przejazd sportowym samochodem z naszej oferty na Torze Modlin? W takim razie możesz podszkolić się z precyzyjnej jazdy lub przetestować osiągi wysokich prędkości wybranego auta. Sprzyja temu asfaltowa nawierzchnia, zapewniająca świetną przyczepność. Co ciekawe, na stronie oficjalnej Toru Modlin znajdziemy informację, że istnieje możliwość połączenia toru sportowo-treningowego ze szkoleniowym i wówczas uzyskamy ciekawą pętlę o długości ponad 3 km!

 

Inne zalety, jakie wyróżniają Tor Modlin, to oświetlenie, dzięki czemu można korzystać z obiektu nawet w godzinach wieczornych, dostępne pomieszczenia do demonstracji pojazdów, tarasy widokowe, kryta trybuna na 150 osób, strefa VIP, garaże oraz sale małej gastronomii. Jazda sportowym samochodem może być więc rozrywką dla kierowcy, ale i osób towarzyszących. Można tu spełnić swoje marzenie, zrealizować otrzymany auto prezent, zorganizować spotkanie integracyjne, firmowy event czy wieczór kawalerski. Moc emocji gwarantowana!

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1200 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

12 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

22

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

220 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

asfaltowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor Modlin

Tor Modlin to miejsce, gdzie każdy może emocjonować się motoryzacyjnymi emocjami. Chcesz zasmakować szybkiej, sportowej jazdy? A może chcesz sprawić bratu, mężowi, koledze, teściowi autoprezent? Warto wybrać tę lokalizację! Pamiętaj też, że wbrew pozorom kobiety także uwielbiają taką rozrywkę! Niewiarygodne przyspieszenie, wbijające w fotel, podnosi adrenalinę i sprawia, że doświadczamy niepowtarzalnych emocji! Przejażdżka sportowym samochodem, nawet jeśli trwa kilka minut, to przeżycie, które zapamiętuje się na długo. A co więcej – uzależnia. Często klienci nie mogą się już doczekać kolejnej jazdy na Torze Modlin!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE MODLIN: