Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Tor niedostępny w ofercie

Przejażdżka sportowym autem po Torze Silesia Ring

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim posiada bardzo dogodną lokalizację. Znajduje się w pobliżu Opola (ok. 30 km), niedaleko autostrady A4 (ok. 8 km). Jest to nowoczesny obiekt i zarazem najmłodszy w Polsce! Oznacza to, że decydując się na jazdę po torze wyścigowym, możesz liczyć na naprawdę dogodne warunki. Chcesz sprawdzić się za kierownicą? A może chcesz komuś sprawić autoprezent albo zorganizować wyjątkowe wydarzenie, którego atrakcją będzie jazda sportowym samochodem? Warto zobaczyć, co ma do zaoferowania tor Silesia Ring!

 

Obiekt ten uznawany jest za jeden z najlepiej wyposażonych w Europie. Poza torem wyścigowym oraz kartingowym, znajduje się tam pełna infrastruktura towarzysząca, tj. budynek administracyjno-konferencyjny, kompleks garaży, tarasy widokowe czy wieża startowa. Tor Silesia Ring to zatem doskonałe miejsce na firmową imprezę, zorganizowanie atrakcji wieczoru kawalerskiego czy realizację auto prezentu. Oczywiście można też spełniać swoje marzenia – jazda po torze wyścigowym w superszybkim samochodzie to rozrywka dla każdego – bez względu na wiek, płeć czy doświadczenie za kółkiem.

Tor wyścigowy Silesia Ring

Zastanawiasz się, dlaczego warto odwiedzić tor wyścigowy Silesia Ring? Warto przyjrzeć się jego charakterystyce! Nitka główna mierzy ponad 3,5 km, a składa się na nią sporo prostych oraz aż 15 zakrętów: 9 prawych i 6 lewych. Prosta startowa ma 560 metrów, co pozwala na swobodne nabranie prędkości, z kolei najdłuższa prosta to aż 730 m – tam możesz z powodzeniem przetestować osiągi w trakcie jazdy po torze wyścigowym. Inne atuty to szerokość 15 metrów, a w najwęższym miejscu zaledwie 12 metrów. W trosce o bezpieczeństwo kierowców, tor otoczony jest barierami energochłonnymi oraz posiada pułapki żwirowe.

 

Atutem toru wyścigowego Silesia Ring jest też precyzyjny pomiar czasu firmy MyLaps / TagHeuer. Są to urządzenia, które montuje się na większości profesjonalnych torów wyścigowych na świecie. Kolejną zaletą jest fakt, że cała nitka toru posiada odwodnienie liniowe, dające możliwość korzystania nawet, gdy pada deszcz. Ponadto warto wiedzieć, że tor Silesia Ring umożliwia konfigurację tras na 7 sposobów – efektem jest możliwość organizowania różnych imprez, przejazdów, prezentacji czy eventów jednocześnie.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

3600 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

od 12 do 15 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

15 (9 w prawo, 6 w lewo)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

600 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim

Gotów na niezwykłe przeżycia? Już wiesz, co ma do zaoferowania tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim. Teraz pora wybrać najlepszy samochód i umówić się na jazdę na torze wyścigowym. Możesz sprawić autoprezent sobie, zorganizować imprezę dla grupy znajomych albo podarować voucher dla znajomego czy bliskiej osoby. Zapewniamy, że przejazd sportowym samochodem to nie lada gratka dla partnera, męża, brata, teścia czy syna.

 

Oczywiście z jazdy sportowym samochodem ucieszy się też nie jedna pani! Jeśli chcesz zaskoczyć żonę albo podarować teściowej prezent, który wgniecie ją w fotel – śmiało! To emocje, których się nie zapomina, a które uzależniają. Nasi klienci wracają do nas bardzo często i z przyjemnością kolejny raz decydują się na następne przejazdy na torze wyścigowym Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Dołącz do nich, a pokochasz szybką jazdę wyjątkowymi samochodami!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE SILESIA RING GŁÓWNY: