Voucher

ważny przez 2 lata
od daty zakupu

Bezpiecznie

100% bezpieczeństwa przy
płatności online

14 dni na zwrot

14 dni na zwrot vouchera
bez podania przyczyny

100% Adrenaliny

Gwarancja adrenaliny
i niesamowitych przeżyć

Tor niedostępny w ofercie

Przejażdżka sportowym autem po Torze kartingowym Silesia Ring

Tor kartingowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim to miejsce, dzięki któremu przejażdżka super samochodem jest możliwa! Chcesz sprawdzić swoje umiejętności na torze kartingowym? Szukasz pomysłu na auto prezent dla znajomego albo bliskiej osoby? A może planujesz zorganizować wieczór kawalerski, firmową imprezę lub spotkanie integracyjne w towarzystwie motoryzacyjnych emocji? Sprawdź, co ma do zaoferowania tor Silesia Ring kartingowy. To nowoczesny obiekt, ulokowany w okolicy Opola i autostrady A4, na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim.

Nowoczesny tor kartingowy Silesia Ring w Kamieniu Śląskim 

Tor kartingowy Silesia Ring jest częścią toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim, który powstał w 2016 roku. To nowoczesny, a zarazem świetnie ulokowany obiekt, który ma sporo do zaoferowania zwolennikom szybkiej i technicznej jazdy. To, co warto wiedzieć na temat tego toru, to fakt, że trasa kartingowa jest różnie wyznaczana – zależnie od warunków bezpieczeństwa oraz możliwości wykonywania przejazdów. Może to być więc jedna z dwóch małych pętli głównego toru wyścigowego.

Dane techniczne toru:

DŁUGOŚĆ TORU:

1500 metrów

SZEROKOŚĆ TORU:

od 12 do 15 metrów

ILOŚĆ ZAKRĘTÓW:

7 (5 prawych, 2 lewych)

NAJDŁUŻSZA PROSTA:

600 metrów

NAWIERZCHNIA TORU:

betonowa

Rzut okrążenia:

brak podlgądu

– start

– meta

>> – kierunek jazdy

– linia jazdy

Przejażdżka po torze wyścigowym jest w Twoim zasięgu!

Odcinek kartingowy toru wyścigowego Silesia Ring to znakomita gratka dla zwolenników technicznej, ale i ekstremalnej jazdy. Przejażdżka gokartem różni się od prowadzenia zwykłego auta, ponieważ sprowadza się głównie do obsługi kierownicy oraz odpowiedniego operowania pedałami. Możesz więc z powodzeniem poczuć prędkość na krętej pętli i szlifować swoje zdolności kierowcy. Również jazda sportowym samochodem po torze kartingowym dostarczy Ci innych wrażeń, aniżeli na dużej pętli.

 

Tor kartingowy Kamień Śląski zlokalizowany jest na terenie lotniska. To bardzo istotne, bowiem na jazdę wpływa przede wszystkim jakość nawierzchni. Asfaltowa nawierzchnia, czyli taka jak na Silesia Ring, zapewnia najlepszą przyczepność. Oczywiście ważne są też stan techniczny pojazdu, wilgotność toru (ta zmniejszająca przyczepność) czy umiejętności kierowcy.

Przygotuj się do spełnienia swojego marzenia!

Z nami przejażdżka po torze wyścigowym jest bardzo bezpieczna! Prędkość przejazdu należy dostosować do toru oraz panujących na nim warunków. Tor kartingowy Silesia w Kamieniu Śląskim wychodzi naprzeciw najwyższym standardom bezpieczeństwa, dlatego zawsze to organizator wyznacza trasę małej pętli, adekwatnie do warunków technicznych, panujących na torze. Długość toru to około 1500 m, szerokość 12-15 m, najdłuższa prosta 600 m, a ponadto zawiera on aż 7 zakrętów.

 

Większą część trasy toru kartingowego Silesia Ring pokonasz nieustannie wciskając pedał gazu, bowiem nie ma dużej konieczności częstego zwalniania. Najczęściej pedał hamulca musisz wcisnąć przed bardzo ostrymi zakrętami lub gdy flagi sygnalizacyjne dadzą znać o kolizji.

 

Poczuj przypływ pozytywnych emocji, podnieś adrenalinę i skorzystaj ze wszystkich atutów, jakie oferuje tor kartingowy Silesia w Kamieniu Śląskim. Spraw sobie autoprezent albo podaruj go bliskiej osobie. Moc wrażeń gwarantowana. Jazda po torze wyścigowym to świetna rozrywka dla każdego – bez względu na płeć, wiek czy umiejętności za kierownicą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Bardziej interesują Cię inne lokalizacje w Polsce? W naszej ofercie czeka na Ciebie m.in. jazda po torze wyścigowym Poznań,  w stolicy Wielkopolski. Jazda po torze wyścigowym kartingowym Poznań również wyróżnia się jakością nawierzchni. Tor znajduje się niedaleko lotniska Ławica. Wybierając inne miasto, zapoznaj się z informacjami na naszej stronie, a w przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu z zespołem Super-Cars!

SAMOCHODY DOSTĘPNE NA TORZE SILESIA RING KARTING: