Voucher na przejazd samochodem – idealny pomysł na prezent świąteczny

28 listopada 2022, Kategoria: Blog

voucher na przejazd samochodem

Jakie prezenty świąteczne sprawią radość Twoim bliskim? Zapomnij o zestawach kosmetyków czy kompletach skarpet i postaraj się ich zaskoczyć! Świetnym pomysłem może być voucher na przejazd samochodem! Taki prezent świąteczny będzie niezapomnianym upominkiem, który spodoba się nie tylko miłośnikowi motoryzacji!

Pomysł na prezent – przejażdżka sportowym autem jako pasażer

Nie każdy czuje się na tyle pewnie za kierownicą, aby samemu prowadzić luksusowy samochód sportowy i sprawdzić jego osiągi na torze wyścigowym. W tym przypadku doskonałym pomysłem na prezent świąteczny będzie voucher na przejazd sportowym autem jako pasażer. Wystarczy wybrać konkretny model auta z naszej oferty oraz dogodną lokalizację toru. Przejażdżka u boku doświadczonego kierowcy pozwoli sprawdzić osiągi pojazdu bez obaw o własne bezpieczeństwo. Może postawić na przykład na jazdę samochodem Dodge Viper lub skusić się na jazdę Ferrari 458 Italia. Mamy bardzo zróżnicowaną flotę luksusowych pojazdów sportowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj także, że jeśli osobie obdarowanej nie spodoba się lub nie będzie mu odpowiadać wybrane przez Ciebie auto, to może dokonać ona bezpłatnej wymiany.

Voucher na prezent – przejażdżka samochodem

Chcesz podarować swoim bliskim możliwość sprawdzenia swoich sił za kierownicą sportowego auta? W takim razie świetnym rozwiązaniem będzie voucher na przejazd po torze wyścigowym. Warunkiem niezbędnym jest oczywiście posiadanie ważnego prawa jazdy. Dzięki temu wyjątkowemu upominkowi bliska Ci osoba będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności na torze wyścigowym, wybierając dowolne auto z naszej oferty.

Dlaczego warto wykupić voucher w Super-cars?

Nasze vouchery na przejazd samochodem są ważne przez dwa lata od daty zakupu. Każdy klient ma 14 dni na zwrot zakupionego pakietu bez podania przyczyny. Dzięki temu możesz bez problemu zwrócić voucher, jeśli nie spodoba się obdarowanej osobie. W Super-cars czeka na Ciebie bardzo szeroka oferta – udostępniamy kilka opcji do wyboru, starając się spełnić oczekiwania każdego klienta. Możesz wykupić voucher na jazdę po torze wyścigowym lub na przykład na pojedynek samochodów na torze. Otrzymany prezent Twój bliski będzie mógł zrealizować zgodnie z terminarzem dostępnym na naszej stronie. W przypadku wykupienia vouchera nie musisz wybierać konkretnego modelu samochodu – obdarowana osoba będzie mogła sama podjąć decyzję.

Voucher na przejazd samochodem – idealny prezent świąteczny

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Zamów u nas imienny voucher na jazdę sportowym samochodem i zapewnij bliskiej Ci osobie niezapomniane wrażenia. Taki prezent możesz u nas kupić błyskawicznie, bez wychodzenia z domu. Voucher możesz zamówić kurierem w ozdobnej kopercie prezentowej. Natomiast jeśli nie chcesz czekać na przygotowany przez nas voucher, zamów go w wersji elektronicznej – już w ciągu pięciu minut otrzymasz e-mail z gotowym do wydruku plikiem PDF. Nie wiesz, jak dokonać zamówienia? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, które krok po kroku poprowadzą Cię przez kolejne etapy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *