Wyjątkowy event dla Twojej firmy!

28 lutego 2022, Kategoria: Blog

event dla twojej firmy

Niezapomniany event dla Twojej firmy? Chcesz zaskoczyć swoich pracowników imprezą integracyjną w niebanalnej odsłonie? A może przygotowujesz firmowy event z myślą o kluczowych kontrahentach? Jeśli chcesz zapewnić wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia, postaw na imprezę motoryzacyjną ze sportowymi autami w roli głównej!

Przejazd po torze wyścigowym – atrakcja dla każdego!

Dobrze zorganizowany event firmowy powinien angażować do wspólnej zabawy wszystkich uczestników. Pod tym kątem przejażdżki sportowymi autami są świetnym rozwiązaniem! Warto podkreślić, że jazda po torze wyścigowym jest bardzo emocjonująca – zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera. W ramach eventu na torze wyścigowym każdy uczestnik będzie miał okazję sprawdzić się w wybranej roli. Flota luksusowych samochodów wyścigowych na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym sympatykom ekstremalnych przeżyć.

Kompleksowa obsługa eventu sportowego

Dobra organizacja eventu firmowego to podstawa, aby zapewnić wszystkim uczestnikom miłe wspomnienia. Również w tym zakresie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Możesz postawić na event motoryzacyjny w jednej z wielu dostępnych lokalizacji. Nasze imprezy odbywają się w całej Polsce, w największych polskich miastach. Do wyboru masz na przykład Motopark Kraków, Tor Łódź, Tor Krzywa k. Wrocławia czy Tor Kielce. W ramach kompleksowej obsługi przygotowujemy szereg innych atrakcji. Organizacja eventu obejmuje między innymi catering, profesjonalne nagłośnienie imprezy, namioty reklamowe i leżaki firmowe. Wszystkim uczestnikom zapewniamy certyfikaty ze szkolenia na torze wyścigowym, smycze z identyfikatorami oraz pamiątkowe nagrody rzeczowe (puchary i medale). Gwarantujemy również kompleksową obsługę instruktorską – na każdy samochód przypada jeden instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem imprezy i udziela niezbędnych wskazówek. Dodatkową atrakcją naszych eventów jest zarejestrowanie materiału filmowego, w tym nagrania z przejazdów poszczególnych uczestników.

Czytaj także o najlepszych torach wyścigowych w Polsce!

Jazda rajdowa – zaskocz swoich kontrahentów!

Wspólna zabawa to sprawdzony pomysł nie tylko na interakcję pracowników, ale także na umocnienie relacji z Twoimi kontrahentami. Warto postawić na ekstremalne przeżycia, które zapewni przejażdżka na torze wyścigowym. Dysponujemy flotą sportowych samochodów najpopularniejszych marek. Twoi kluczowi klienci będą mogli spróbować swoich sił za kierownicą luksusowych pojazdów takich marek jak Lamborghini, Ferrari, Audi, Subaru, Mitsubishi, BMW czy Nissan. Sam wybierasz, które samochody mamy dostarczyć na tor. Możesz również zaskoczyć swoich kontrahentów dodatkowymi atrakcjami. Jesteśmy otwarci na propozycje, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży eventowej potrafimy dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań.

Event na torze wyścigowym dla Twojej firmy!

Zapomnij o nudnych imprezach firmowych i zorganizuj dla swoich pracowników lub kontrahentów event na torze wyścigowym! Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić niezbędne szczegóły. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień od 9 do 17!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *